Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én utálok találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálok találkozni a régi kapcsolataimmal?

Figyelt kérdés

Ha összetalálkozom régi barátnőmmel, valahogy nem érzem jól magam.

Pedig volt olyan kapcsolatom, amiben nem is vesztünk össze, csak már nem szerettük egymást. És, ha találkozok ilyen volt barátnőmmel nem érzem valami jól magam, mondhatom úgy is, hogy utálok találkozni ilyenekkel.

Ez normális?

Mert ismerek egy pár olyan embert, akik évekig jártak, aztán szakítottak, de ha találkoznak elbeszélgetnek úgy, mint valami jó barátok.


2011. máj. 29. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Szerintem az a gond, hogy hirtelen nem tudom, hogyan viselkedjek. Ne tűnjek tuskónak, de azt a látszatot se keltsem, hogy közömbös nekem. Valahogy nem is közömbösek, még, ha csúnya volt is az elválásunk. Mégis csak szép emlék.
2011. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca.. ***** válasza:

én egy kivételével jóban vagyok az exeimmel...

semmi rossz érzés nincs bennem, mint embert, barátot szeretem őket.

az egyikkel főleg, vele valahoyg tényleg úgy váltunk el, hogy oké, bírlak, de szerelem nincs, és onnantól barátok vagyunk. segítettem neki csajt felszedni, hallgattama rinyálását mikor szerelmi bánata volt... szóval nem zavar:) bár az tény hogy ő nem szereti hallani a pasi ügyeimet, talán őt ez jobban megviseli.

2011. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs bajom velük. Pontosabban van akivel csúnyán váltunk el, de másokkal meg tartjuk a kapcsolatot, pl. dolgoztam is egy exemnél.

Annyi a titok nyitja, hogy el kell fogadni, hogy ez egy egészen másfajta kapcsolat, nem közömbös, de nem is barát, hanem valaki, aki egy időszakban a legfontosabb volt, most meg már nem. Fura. Nem szoktak ilyenekről beszélni az emberek. Pedig ez a kapcsolatok egyik legérdekesebb formája szerintem.

2011. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például szimpatikusabbnak találom ezt, mint a "baráti elbeszélgetéseket". Kezdek nagyon rosszul lenni attól, hogy olyan emberek próbálnak meghódítani, akiknek láthatóan mindenük az exük és ezt nem is tagadják. Engem taszít. Pedig csak két dolgot szeretnék: szeressen és hogy csak engem szeressen.
2011. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!