Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha kiderülne a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha kiderülne a barátotokról, hogy mindenféle illegális dologban benne van akkor szakítanátok vele?!

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 12:58
1 2
 1/13 ?NÉV? ***** válasza:
ha jól el vagy vele akk nem
2011. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem tudom. De ha szerelmes lennék, nem hiszem, hogy szakítani tudnék. Viszont valami biztosan megváltozna, hiszen kiderülne, hogy eddig nem volt velem egészen őszinte.
2011. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csak én vagyok ennyire hülye h tökre örültem neki hogy füvezik, és én is füvezek mostmár?:D xD hehe
2011. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha olyan dologról van szó, hogy teszem azt tartozik is valami komoly fazonnak, akkor a saját biztonságod érdekében is szakítanod kéne vele, nehogy elkapjanak és visszaküldjék neki a levágott ujjadat... Én tutira szakítanék vele. Más emberek életét is tönkreteheti az illegális partizásaival...
2011. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha 1-2ben, és a mi érdekünkben csinálja (értsd pénz, megélhetés) és ügyel arra, hogy ne bukjon be, illetve tudja hogy rossz, meg ezek után kiszáll, tehát normálisan fogja fel, hogy miben van benne, és mérlegel, akkor hagynám.


De ha hülyeségek, és veszélyesek, illetve a saját jóhírét kockáztatná, és rám sem hallgatna, hogy abba kellene hagynia, akkor elgondolkoznék a szakításon.

2011. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Főleg ha drogokról meg hasonló nagyszerű dolgokról van szó.
2011. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Kezdjük ott hogy a csajokat nem érdekli hogy miből futja neked Ferrarira, úgy van vele hogy "van és kész".

ha valaki felvilágosítaná a nőcit hogy ezt meg azt csinálja a pasija akkor meg jönne a hitetlenkedés hogy "csakmert nem viseled el hogy vele vagyok és szeretjük egymást kár ilyeneket összehordanod"

Legtöbbször nem is kell a csajszinak szakítani, egyszercsak betoppannak a kámzsás idegenek másnéven kommandósok és ők vetnek véget a bimbózó kapcsolatnak

2011. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy igen.
2011. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha szeretem és ő is engem és persze hűséges is akkor nem ... De azért megkérném h vigyázzon magára és kicsit vissza is vehetne ..
2011. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
miért csak kicsit vegyen vissza???!! szóval ha valaki szerelmes beléd meg hűséges akkor akár bűnöző is lehet!!???kár is meglepődnöm ezen a hozzáálláson hisz a hozzáértők már felvilágosítottak:nem azért férfi a börtönviseltek 4/5 e mert gonoszabb a férfi nem, hanem mert ővéké a piszkos munka.Szinte az összes bűncselekmény mögött valahol ott van a nő is akiért úgymond érdemes gazemberkedni
2011. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!