Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom már annyira kiszolgál, hogy már az idegesítő?

Figyelt kérdés
Utálom, ha kiszolgálnak, de hiába mondom a barátomnak, mintha a falnak beszélnék. Ha nála vagyok, nem enged nekem semmit sem csinálni, még egy teát sem főzhetek magamnak, mert már rögtön ott terem, hogy majd ő megcsinálja. Olyan bénának érzem magam, hogyha semmi feladatom sincs, egyébként se ez az elkényeztetett lány vagyok. Szerencsére már arról leszokott, hogy külön kitegye nekem az ebédet, mert a múltkor már nagyon kiakadtam, hogy hadd döntsem már el mennyit akarok szedni. Örülök, hogy ennyire szeret, de azért én nem egy pici baba, vagy egy beteg ember vagyok aki nem tud magáról gondoskodni. Ezzel a viselkedésével pedig ezt erősíti bennem, és nagyon kezdem magam s*arul érezni.
2011. máj. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem nyitot ki a pici szádat és mondod ezt meg neki? :)
2011. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam, de azt mondja válaszul, hogy most ne, majd ha legközelebb jössz akkor majd segítesz. Ez megy állandóan, egyszerűen elódázza, hogy bármihez is hozzányúljak.
2011. máj. 29. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elódázza?:) Nem elég hogy ilyen, még énekel is hozzá?..
2011. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csapj az asztalra.
2011. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisbaba nem vagy, de vendég igen.
2011. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!