Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, meddig bírjátok ki szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, meddig bírjátok ki szex nélkül egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal. ( 16F-15L)

Még úgy fél-1 évig semmiképp sem szeretnék eljutni a szexig, és nem tudom, hogy tudna-e rám annyit várni. Abban biztos vagyok, hogy szeret, és én is őt, ez nem akadály. . Vele megbeszéltem már ezt, nem erőlteti meg semmi, de ez így nem rossz neki?


2011. máj. 30. 15:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
De biztos rossz, de legalább kiderül tényleg szeret-e.
2011. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Ha kívíán téged, akkor bizonyára rossz neki. A kérdés, hogy te miért nem akarod.
2011. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem jó ötlet előre ilyen távlatokba gondolkodni, és kizárni a szex lehetőségét 6-12 hónapig. Majd minden adódik magától. Nyilván sürgetni nem lehet, de honnan tudod, hogy akkor majd kívánni fogod, vagy hogy addig nem fogod? Bízd rá ezt a "sorsra" és a kapcsolatotokra.
2011. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

Hát a legtöbb fiú erre aztmondja, nem, nem baj, mert szeretlek, de valójában nagyon rossz neki. Erre van egy tuti tipp: petting a neve. Kézzel szájjal elégíted ki a másikat.;)

Anno a barátnőmmel is ezt csináltuk, ő se bánta meg, énse, és akkoris, és mostis nagyon szeretem. Meg legalább nem lesz annyira kényelmetlen az első vele.:)

2011. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
Mi férfiak nem vagyunk nők! Bocs, a te esetedben ő nem lányXD Ezért naná, hogy ki kell bírnia:) Bár vannak olyan nők is akik nagyon sokáig bírták, de az nagyon ritka:) Ha megtudja várni az jobb mintha nem tudja. Ne a szex legyen a kapcsolatotok pontja!
2011. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
ennyi idősen simán várhat még ő is. ez pont az a kor, amikor még nem kell azon kínlódnia, hogy de jó lenne már.
2011. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

16 éves korom előtt semmiképp sem akarom elveszíteni a szüzességem, és az még majdnem fél év. . nem arról van szó, hogy nem kívánom, nem akarom. . Afféle elhatározás ez. .

Attól félek, ha elkezdenénk pettingelni, úgy csak roszabb lenne neki, és jobban kívánná. . nem ? Nem tudom, hogy a fiúk hogyan gondolkoznak mire mit éreznek stb. . azért kellenek a válaszok :/. .

Elsiettni sem szeretném, de majd ha úgyérzem, hogy eljött az ideje, megkap. . csak azt nem tudom, hogy mennyire rossz-e ez így neki. . nem mutatja hogy az lenne, de nem hiszem hogy nálatok fiúknál ez úgy működik hogy oké akkor most fojtsuk el a vágyat. .

2011. máj. 30. 15:47
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A pettingtől nem lesz jobb! Most már tudod? Jobb ha a pettinget is félre teszed, ha még korainak érzed.
2011. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
És neked jó elhatározásból késlelteni, ha ténylegesen szeretd és kívánod?
2011. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
még korai lenne. : ) majd ha eljön az ideje, akkor. (:
2011. máj. 30. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!