Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exed szexelne veled de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exed szexelne veled de te még mindig szereted belemennél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
igen!
2011. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs senkije,meg nekem se lenne, akkor igen
2011. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Bele is mentem sajnos. Neki akkor volt már barátnője. Nekem még nem volt senkim, akkor szóba se jöhetett volna.
2011. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírnék ellenállni, belemennék, pedig előre tudnám, hogy szenvedni fogok később. Volt is már ilyen, és akkor is tudtam előre, mégis megtettem.

23/L

2011. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben tuti nem, gyakorlatilag úgyse tudnék nemet mondani. De ez ilyen istenesen basszunk ki magunkkal kategória..:)
2011. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igen, de nem valószínű. Mindig igyekeztem távoltartani magam az exeimtől... Attól függ mi volt a szakítás oka. De hééé, ha ő tett téged lapátra és utána csak szexelni azért jó vagy... Az ilyen ex undorító féreg. Ne feküdj le vele! Kerüld el messzire, tudom nehéz. De ha ezt folytatod csak még nehezebb lesz. Újra és újra át fogod élni a szakítást.
2011. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen! Aztán lehetséges hogy az exed szépen már nem csak az exed lesz mert beléd szeret! ;)
2011. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen! Aztán lehetséges hogy az exed szépen már nem csak az exed lesz mert beléd szeret! ;)


Nem kizárt, de elég valószínűtlen. Talán a szex az amitől beleszeretünk valakibe akivel már szakítottunk? Nem ezen fog múlni. Csak bonyolítja a helyzetet. De ti tudjátok.

2011. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!