Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment. Hogyan enyhíthetném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment. Hogyan enyhíthetném a fájdalmat?

Figyelt kérdés

A páromat most nem fogom látni 3 teljes hónapig. Iszonyú hosszú idő és rettenetesen hiányzik. Külföldi munka az oka. Ausztriában dolgozik. Havonta elvileg hazajár egy-két napra. Ma ment el de én már ma beleőrülök a hiányába.


10 hónapja vagyunk együtt, és minden nap találkoztunk, együtt éltünk eddig. Soha nem töltöttünk külön egy napot sem.


Mit tegyek, mit javasoltok? Hogyan enyhíthetném a fájdalmat?


22/l


2011. máj. 30. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kösd le a figyelmed mással, sportolás, olvasás stb..
2011. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

mivel nem halt meg senki, és nem is fog, és nem örökre ment el....így nem kell leugranod a 10.-röl a naaagy fájdalom miatt!


Internet + telefon ennyi...mást mit akarsz???? nézni a fényképét és arra maszturbálni???


Ez iszonyatos tragédia....légy okos kitalálsz valamit!

2011. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
ahogy első írja. többek között ezért mondom mindig, hogy legyen életetek egymáson kívül is...az én férjem is dolgozott külföldön, kibírtam. nem kell stresszelni, foglalkozz a tanulással/munkával, találkozz a családtagjaiddal, barátaiddal, sportolj sokat stb....
2011. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
addig dugjá mással
2011. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van életem. Vannak barátaim, van amit sportolok, ez mellett van fordítócsoportom is minden. Megpróbálom elfoglalni magam vele.


Az időt még csak kibírjuk, de rettegek hogy baja esik kint. És nem tudom hogyan megnyugtatni magam :(


Mit tehetnék hogy segítsek a páromnak is ebben a helyzetben? A sírást hanyagoljam és próbáljak a támasza lenni?

2011. máj. 30. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esténként lehet skypeon beszélni, akár együtt is aludni úgy :) Tapasztalat. És így nem is olyan vészes 1-1 nap, hogy tudod, este "együtt lesztek".

Kitartás...

2011. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
0%
hogy baja esik? Ausztriában? nemár...férjem a Közel-Keleten volt hónapokig tanácsadóként, na ekkor volt okom aggódni. mikor Kanadában volt, nem féltettem...ne siránkozz, azzal csak nehezíted neki a helyzetet. inkább támasza próbálj lenni, mint egy kis nyafka...
2011. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a helyrepofozást és a hasznos tippeket. Összeszedem magam :)
2011. máj. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!