Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a párommal, de nem olyan könnyű. Hogyan enyhíthetném a fájdalmat?

Figyelt kérdés
1 évesek vagyunk és tudom, hogy nem ő az, aki hosszútávon kell nekem, felelőtlen, rendetlen, nem foglalkozott velem kellőképpen.Most végre találtam egy jól fizető állást, nem függök tőle anyagilag, továbbléphetnék, ezt vártam, most itt van a lehetőség, mégis nagyon nehéz.Megszerettem 1-2 embert a környezetében akiktől szomorú lenne megválni, no és az emlékek, az egyedüllét...Félek.Szerettem a barátom, jó volt hogy tartoztam valakihez, szeretem most is, de beláttam hogy nincs jövőm mellette.Félek attól a borzalmas állapottól ami utána jönne.Mit tegyek?
2008. szept. 8. 19:19
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát ha már nem szereted akkor ne legyél vele , mert akkor ez valamennyire neked is egy kicsi kín meg lehet , hogy ő is érzi! Ha szakítasz vele lehet , hogy boldogabb leszel ha vége lenne! És biztos , hogy találsz másik valakit aki sokkal jobban fog téged szeretni meg nem lesz felelőtlen és így te is boldogabb leszel. Lehet , hogy először nehéz amikor kimondod , hogy vége meg utána is sokáig de a boldogságnak ára van. Ennek lehet így kell lennie , hogy vége! De ezt inkább te tudod jobban!
2008. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondd el neki.A szakítás mindig fáj,ezért jobb gyorsan túlesni rajta.

Mondd el,hogy te nem vagy boldog,nem vagy már belé szerelmes,érzed,hogy nem ő az az ember akivel letudnád élni az életed és nem ő lesz a gyermekeid apja.....

Légy őszinte és ne húzd csak röviden és határozottan.

2008. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!