Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kilábalni egy igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kilábalni egy igen nagy szerelemből és, hogy lehet azzal a tudattal élni, hogy a volt barátnőd már másnak az ágyában "hempereg"? Nem bírom kiverni a fejemből,3 hónapja magamra se ismerek.18 F

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy tiszteletben tartod, hogy van saját akarata. Egy kapcsolathoz két ember kell, te meg ő, és ő már nincs meg. A saját életedet éld, ne az övét akard.


Mondjuk elég fura, hogy a "hempergésről" írsz. Ha én szeretek valakit, nem beszélek róla így. Max. azt írom, hogy mással van. Kb. mintha lek*váztad volna. Meg hát felmerül a kérdés, hogy az miért nem volt baj, hogy veled "hempergett".

2011. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sablon szöveg ugyan, de az idő segít...Én is ebben a helyzetben vagyok...és face-n nézem, ahogy az ex ismerkedik üzifalon...:S
2011. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A párod nem a tulajdonod. ha tényleg szereted, belegondolsz abba is, hogy neki ez jó. Veled valamiért nem volt jó neki. EZ van.
2011. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet: sz*rd le. Az enyémet még a szakításunk napján kitöröltem mindenhonnan: telóból, facebookról, msn-ről. Nem érdeklődök felőle, úgy veszem mintha sosem létezett volna. 2 hónap kellett hozzá, hogy elfelejtsem, de szerencsére sikerült.
2011. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, jó módszer még a gyűlölet. Próbáld meg őt utálni, amiért elhagyott. Ez is sokat segíthet.
2011. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell gyűlölködni, meg leszarni se senkit, egyszerűen hagyni kell, hogy az idő mindent jobbá tegyen. Azzal, ha negatív érzelmeket táplálsz valaki iránt, semmit sem oldasz meg.
2011. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja aztán várhat még éveket mire jobb lesz, ahelyett, hogy a gyors megoldást választaná. Nálam 2 hónap alatt bevált, pedig én az életemet adtam volna azért a hálátlan k*rváért...
2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Olvastar válasza:

Ha igazán szeretsz valakit akkor azt szeretnéd h boldog legyen. Akárhol, akárkivel. Neki te nem feleltél meg. Most boldogabb mint veled volt (ellenkező esetben veled lenne).

Am egy cipőben járunk, és ha peched van akkor az idő nem segit. 7 éve élek úgy h Ő mással van. Meg kell bizonyosodj arról, h a baszni akarót, meg a szerelmest nem kevered. Erre nincs igazi módszer. De ha az hiányzik h átöleljen, h hozzád bújjon, akkor peched van, szerelmes vagy. Ha inkább az villong az agyadban megfoszd a ruháitól, akkor hormontúltengésben szenvedsz. Idd le magad 2x otthon, jó alaposan, aztán menj el szépen bulizni, és az első csajt szedd fel. Jobb lesz.

2012. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!