Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen reakció a normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen reakció a normális a következőben? Ha pl a pasi talál egy bankjegyet, mire a nő megkérdi: nekem adod?

Figyelt kérdés

nem, nem arra akarok kilyukadni, hogy a nők a pénzre hajtanak, hanem, hogy milyen egy önző férfi, milyen egy normális, milyen egy adakozó, GONDOLKODÁSBAN!


tekintve, hogy az én barátom luxus körülmények közt él, és ha beteg vagyok egy c vitamint nem kapok tőle, annak ellenére, hogy velem akar élni...


a fenti példára örülnék SPONTÁN reakciónak és annak értelmezésének!


2011. máj. 31. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
pénzt csak akkor adnék a nőmnek ha 1. kér, 2. megmondja mire kell! a barátod meg szimplán spúr
2011. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Miért adnám oda? Annak ellenére, hogy nem tartom magam önzőnek, nem adnám oda. Kivéve, ha a jogos tulajdonosa kérné.


24f

2011. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát én spec. eléggé csóró vagyok, ezért figyelembe veszem azt, hogy: mekkora értékű a bankjegy

és hogy milyen a kapcsolatom a lánnyal.


De hogy egy konkrét példát is mondjak, ha pl. találnék egy ötezrest, azt bnőmmel, akivel már 3,5 éve együtt vagyunk, simán megosztanám.


De ha oszt társammal találnék egy ezrest, megtartanám.

2011. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy talált(váratlanul jött) pénz esetén mindenki a köv. pillanatban már majdnem nélkülözhetetlen dolognak tartja a TALÁLT pénzt
2011. máj. 31. 16:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez a pénz és a kapcsolat függvényének az értéke a találó szemében. Te pasid elég smucig lehet, ha még egy nyamvadt C vitamin tabblettát se képes adni:S
2011. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ugyanis nőként eszembe sem jutna egyik férfi ismerősömtől sem elkérni a talált pénzét. Az más kérdés, ha a párom találja. Mondjuk elkérni akkor sem kérem el, mert nálunk minden közös, úgyhogy fel sem merül a kérdés, hogy mi kié. Még mostanában sem, mikor én anyagilag nem igazán tudok brillírozni.
2011. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
el kell felezni ha utcán találod és kész.
2011. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem kimondott "elkérésről" van szó

hanem csak úgy, miért ne alapon áll fent a kérdés a bnőtől

2011. máj. 31. 16:47
 9/21 A kérdező kommentje:
előző kommentem 16:40-nek szólt, pláne, hogy náluk minden közös, tehát kérnie sem kellene, csak: elrakjam én? ezt felvethetné...
2011. máj. 31. 16:48
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 16:48

"elrakjam én?"

Ilyen sincs, mert általában csak az egyikünk pénztárcáját visszük úgyhogy abba raknánk. :DDD

De hogy ne kukacoskodjak: ideadná. :)

2011. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!