Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom több csajnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom több csajnak is szinte az összes képét "lájkolta". Ez engem nagyon bosszant, mert minek tudatja velük, hogy tetszenek neki, ha engem szeret?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát micsoda eget rengető tragédia úristen most mi lesz... Tanán a képek tetszenek neki talán az ismerősei azok a lányok és képzeld én is szoktam a barátaim képét lájkolni. Ha nem a facebook lenne a kapcsolatotok középpontja akkor talán nem aggódnál ezen. Nem lájkolgatni kellene hanem kimenni az utcára sétálni egyet kettesben. Ha szeret akkor miért ezzel foglalkozol mégis mennyi idős vagy? Nekem eszembe nem jutna ilyenen problémázni még az sincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk.



21/L

2011. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már megint a f@szbuk. Csak tudnám miért vagytok fönt, ha csak a probléma van belőle. Nem kötelező
2011. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát eldobom az agyam. Ha nem a facebookon élnétek a szerelmi életeteket, hanem néha kimennétek a levegőre, sétálnátok, ilyesmi, akkor nem lenne gond ez a b.zi lájkolgatás.
2011. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

szerintem meg igenis parasztság más csajok képét lájkolgatni mikor van barátnője...

egyértelműen azt jelenti hogy tetszenek neki azok a csajok énis kiakadnék de szerencsére az én barátom fejében ilyesmi még csak meg sem fordul

20L

2011. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor most nekem is ki kéne akadnom ha a barátnőm vmi más gyerek képét lájkolja? Hááááát...
2011. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rohadtul zavaró, mert felőlem nézni nézhetné, mert nem vakságot fogadott, nyilván, de mi a francnak kell lájkolni, hogy tudassa velük, hogy bejönnek neki?! Idegesítő...
2011. jún. 1. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Haverságból vagy barátságból nem lájkolhatja?
2011. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. ez a facebook dolog nagyon gáz, térjetek vissza a "való világba"

2. egy fiú nem "lájkolhatja" anélkül egy lány képét, vagy nem bókolhat neki anélkül, hogy a lány azt hinné, hogy a srác most vagy perverz és ráveri a gép előtt, vagy akar tőle valamit?


Miért van az, hogy nem lehet kedveskedni egy nőnek ezzel, csak úgy barátként, haverként... Nekem is jól esik ha egy lány ismerősöm azt mondja hogy hú, jól áll ez a ruha, vagy jó így a hajad...stb, miért ne lehetnének az emberek kedvesebbek egymással, anélkül, hogy valami hátsó szándékú dolgot képzelnének bele egyből? 19/F

2011. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!