Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy nem-e kaptam el valami nemi betegséget, ami akár halálos is lehet? Ti nem féltek ilyenektől?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, az előző pasimmal vesztettem el a szüzességemet.

és 8hónap után volt orális szex is, persze gumival szexeltünk...

de biztam benne, és 1,5éb után kiderült hogy megcsalt.

kicsit félek, mivan ha kaptam tőle valami nemi bajt? bár nem tudtam róla hogy beteg, de amilyen hazug volt simán kinéztem volna belőle hogy eltitkolja.


most van egy uj kapcsolatom 3hónapja, tegnap pettingeltünk a barátommal és volt egy kis orál, de félek az ilyenektől hogy AIDS stb. Most nem mondhatom a mostani pasimnak hogy "Te ugye nem vagy AIDS.es? és csináltassunk tesztet"


de az utóbbi 2-3napban ráparáztam a nemibajokra:(


2011. jún. 1. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha gumit használsz, akkor mitől félsz?
2011. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

az orális szexnél nincs gumi, a nemibetegségek ugyis terjednek!

de ugyértem fogigátlot nem szedtem a behatolásnál ezért használtunk gumit

2011. jún. 1. 15:35
 3/24 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés, mert valóban nem ismered a partnered előéletét. Lehet, hogy korábban sosem védekezett, és mindenféle betegsége van. Ha védekezett is, a herpesz, HPV és egyéb bőrkontaktus útján terjedő nemi bajok ellen nem véd a gumi sem.

Innentől vagy elfogadod ezt, és megbízol abban, amit mond, vagy megkéred a tesztek elvégzésére, amit persze joga van visszautasítani, hiszen ez egy kényelmetlen és bizalmatlanságot súgó, megalázó procedúra. Ekkor addig válogatsz, amíg az egyik partnered bele nem egyezik.

De mit ér, ha ő is megcsal? Akkor elkapja mástól, és átadja neked, miközben teljesen megbízol benne, mert a tesztek őt igazolták.

Nem is érdemes belemennie ebbe.

2011. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Pedig semmi extrát nem kérsz, ha azt mondod, csináltassatok mindketten egy AIDS tesztet. Sosem tudni...

Főleg akkor, ha ő felveti, hogy ne gumival védekezzetek.


Az orálhoz is használni kéne, mivel jó pár nyavalya így is terjed, és okozhat gondokat.

Te meg szépen elmész egy nőgyógyászhoz, évente egyszer, kétévente amúgy is illik megjelenni rákszűrésen, és ott kiderül, ha gond van.


Ne idegeskedj azokon, akik szerint te parázod túl a dolgokat, ez nem így van.

Nagyon is helyes, hogy nem veszed félvállról a betegségeket.

Sokan mások ezzel nem törődnek, max. arra fordítanak figyelmet, hogy ne (első héten) essenek teherbe, és eszükbe se jut, ha viszket, éget, fáj, hogy orvoshoz kéne menni.


Felelősségteljes, normálisan gondolkodó fiatal lány vagy, bár túlságosan idegeskedni felesleges.

2011. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

köszi

akkor ha elmegyek nődokihoz ott mit mondjak?

Mert voltam 2honapja rákszürésen azt mondták ha baj van hivnak, nem hivtak...


De a nőgyógyásznak mit mondjak a nemibetegségekről? Hogyan kérjem meg hogy kideritse?

2011. jún. 1. 15:39
 6/24 anonim ***** válasza:
Orális szex során nem tudsz elkapni halálos nemi betegséget.
2011. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

utolsó!

De igen, úgyis!


Eléggé tájékozatlan vagy!

2011. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

szóval megbeszéltük a mostani párommal hogy mindketten szeretnénk egy ilyesféle vizsgálatot hogy megállapitsuk van-e baj.


merre induljunk el? nekem elég a nőgyógyász? és ő urológus?

2011. jún. 1. 15:45
 9/24 anonim ***** válasza:
Mégis milyen halálos betegséget lehetne elkapni? AIDS-et csak akkor lehet, ha sérülés van a szájban, máshogy nem orális szex során.
2011. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Orális szex során nem tudsz elkapni halálos nemi betegséget."

"AIDS-et csak akkor lehet, ha sérülés van a szájban, máshogy nem"

Ez a két mondat üti egymást.

2011. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!