Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? KIcsit szarul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? KIcsit szarul esik, ez a dolog bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátom mikor még nemjött velem össze akkor egy csajjal nagyon jól elbeszélgetett neten (még nem taliztak) és akkor olyanokat osztott meg vele a csaj , hogy ö nem ujjaza magát hanem csak a nadrágján keresztül simizi magát meg ilyenek .Szval kicsit intimebb témákról is beszéltek. A zavaró tényező nekem csak az hogy a barátomnak "szép" a csaj. Meg parázok h megint ilyenekről fognak beszélni , :S mikor ittvagyok neki és kitudja hogy miket oszt meg azzal a csajal.
2011. jún. 1. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális hogy kicsit parázol. De szerintem nincs okod, hogyha veled jött össze :) Persze mondd el a barátodnak, hogy téged ez zavar és örülnél hogyha hanyagolná a csajt. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tuti hogy elzavarnám a francba.Mit is képzelnek ők tulajdon képpen?! ez nagyon megalázó rád tekintve és igen is ad aggodalomra okot hiszen ez olyan téma ami nagyon intim és ilyet nem oszt meg az ember akárkivel!a pasik meg egyébként is ilyenekről MINDIG olyan csajjal beszélnek akit szívesen meg is dugnának!jobb ha oda figyelsz a barátodra!
2011. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és ez tapasztalat.
2011. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16 évesek vagyunk és 11 hónapja vagyunk együtt

köszönöm az ediggi válaszokat . Amugy már montam neki és aztmonta h nem tilthatok meg neki dolgokat =/

2011. jún. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!