Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit, ha a barátomat izgatják olyan jelenetek ahol épp csalják a párjukat más nővel a ffiak?

Figyelt kérdés

látom ahogy majdnem kéjes mosollyal nézi az ilyen jeleneteteket, filmekben szabályosan látni rajta, hogy tetszik neki hogy a férfi elcsábul/félrelép.


amikor kérdeztem őt erről, azzal érvelt, hogy dehát ez csak film és a más a valóság (amivel nem értek egyet, de mind1)


szóval szerintetek simán félrelépne a barátom, ha lehetne?

vagy csak tetszik neki a dolog?


mindenesetre olyan elszomorító.

várom férfiak tanácsait is.


2011. nov. 2. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"amikor kérdeztem őt erről, azzal érvelt, hogy dehát ez csak film és a más a valóság (amivel nem értek egyet, de mind1)"


te jó istenxD a valóság tényleg más, mint amit a filmekben látnixD

a véleményem meg az hogy rohadtul túl dramatizálod a dolgot... hülyeség ilyeneken rágódni stb.

2011. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Őszíntén szólva nem tudom a barátod és nem is akarom, de én ilyen jelenetkre gerjedem. Ha látok nem mosolyodom el rajta.
2011. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondok durvábbat!

Már a média által közvetített hírekben sem a valóság megy!


Szóval tessék elfogadni és megbízni a barátodban. Kár is magad emészteni.

2011. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem kimondottan elmosolyodik, hanem valami öröm ül ki az arcára

csak nem tudtam hogyan fejezzem ki magam


és nem más a valóság

simán lehetnének havernői, vagy beszélgethetne lányokkal

simán lennének alkalmak ha akarná

2011. nov. 2. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:

"de én ilyen jelenetkre gerjedem"


Bocs kimaradt a nem. Tehát: én ilyen jelenetekre nem* gerjedem. Nálam is a film az film és nem valóság, de azért nem nézek meg mindent. Amúgy meg amit megnéz az ember az azt jelenti, hogy érdekli! Miért néz meg valaki olyat ami nem is érdekli? Én nem nézek például szappanoperákat, mert nem érdekel. Szóval a barátod érdekli a hűtlenség téma.

2011. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

csak mert a tapasztalatom:

ex ugyanígy figyelt egyszer a strandon egy párt, ahogy a srác mászik a csajra, meg csókolóznak

ugyanez az arckifejezése volt


és az ex megcsalt mellesleg

2011. nov. 2. 20:41
 7/11 A kérdező kommentje:

amúgy a film az hirtelen jön (nem készülünk rá, ami megy épp vmelyik csatornán) és amelyik ilyen jeleneteket tartalmaz, nem egy van.

tehát nem maga a film érdekli - hanem az ilyen jelenetekre ilyen a reakciója - engem félelemmel tölt el.

2011. nov. 2. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
de amúgy meg ilyen jelenetekkor nekem ugyanez a reakcióm, de mégis a legnagyobb patkánynak érezném magamat, ha megcsalnám a barátnőmet(ami egyelőre még nincs), vagy ha velem csalná meg valaki a párját
2011. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

csak maga a megcsalás mint szitu az általában izgató hatású

tehát olyankor senki nem a párjára gondol, meg a lelkiismeretére sajnos.

2011. nov. 2. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen meglátok valamit akkor is csak akkor mosolygok, ha tetszik. Nem így van az embereknél? Hogy képes lenne meg is tenni azt ő tudja, de érdekli és vonzónak tartja. Vonzónak tarthatok sok csajt az utcán, de nem futok egy után se és nem csalnák meg senkit se azért. Vonzódik a dologhoz, de hogy megcsalna-e téged azt már nem tudom.
2011. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!