Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Melyik lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy helyen dolgozunk. Kb 1,5 hónapja szakított vele a pasija - sok év után. Nekem ez a leányzó nagyon bejön, s ezt tudja is. Célozgattam rá, hogy összefuthatnánk esetleg beszélgetni, kólázni... a válasza az volt, hogy majd egyszer, ha sikerül talpra állnia, amíg lecsillapodnak az érzései... (a gond onnan indul, hogy képben van az érzéseimet illetően) Nagyon nem közömbös! A munkatársak között van jó pár pletykás akik színesítenék az "életünk", emiatt is próbálok fű alatt beszélgetni vele, ami nehezen kivitelezhető. Konkrét NEM és IGEN választ persze nem kaptam - ami a kapcsolatunkat illeti, de kólázni persze egyszer szeretne.

A kérdésem az, hogy egy egyedi meglepetést szeretnék készíteni neki (képmontázst - szülei bevonásával) - névnapjára.

-Ez nem túl rámenős? Esetleg túlzás?

-Hagyjam békén? (ha igen, meddig?)


2011. jún. 2. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt most STOP!

Elég.

Várj... ajtóstul ne rohanj a házba, méh közel sem heverte ki az előzőt...

DE! maradj mellette, mindig amikor csak lehet, légy kedves, és figyelmes. Próbáld megnevettetni.

2011. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a képmontázs nagyon rámenős! Semmi esetre se tedd!!!!

Hívd el valahova csak beszélgessetek, ne légy rámenős, csak óvatosan türelmesen! Ne is nagyon éreztesd vele, hogy oda vagy érte, mert elszalad!

2011. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*még


Próbáld úgy alakítani, hogy ő figyeljen fel rád...

(előző voltam)

2011. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A képmontázst az exével töltött boldog pillanatokból állítanád össze, a szülei bevonásával? o.O

Gondolom veled közös fényképei nincsenek a szüleinél.

Saját képeiről gondoltad? Elég hülye ötlet:D

2011. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csecsemő korától napjainkig.... persze evidens, hogy az exe nélkül... köszi a válaszokat, elég tanácstalan vagyok, ezért is kérdeztem itt, mert sajnos ötletek híján vagyok!
2011. jún. 2. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jobb, ha nem csinálsz semmit...

Esetleg apróbb ajándékok (csak úgy adsz neki csokit mondjuk) érezze, hogy törődsz vele, de nem nyomulsz...


Ellenkező esetben bizony el fog menekülni.. én is menekülnék..


21/L

2011. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ötlet, hogy megajándékozod nem rossz, csak nem ebben a kivitelezésben...:)

A gond a szülei bevonásával van, az nagyon nem jó ötlet, túlságosan a magánszférája már...

De egy másik jellegű ajándék jó lehet...

Én pl. most egy félbecsapott kókuszdióból csinálok "kívánságládikát" a pótmamámnak...:)

Ezt adhatnád pl. neki névnapra te is, hogy ami üzenetet bele tesz, az teljesülni fog...:)

A kreativitásodra van bízva, hogyan díszíted ki, én egy kis fa elefántot ragasztok a tetejére, és miután ledörzsölöm a szálas tetejét ráfestek pár motívumot. drótlábakon (szépen) fog állni...

Az egészbe sződd bele, hogy ezzel csak azt szeretnéd sugározni, hogy annak örülnél, ha boldog lenne...

2011. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!