Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi szerelmes, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi szerelmes, nem lép félre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
joo esetben nem.. :D de pl. én 2évig voltam együtt a legutobbi barátommal.. abba 4x szakítottunk.. szerettük egymást.. mégis megcsalt.. :)) de egyébként hozzáállás kérdése is szerintem..:) utobbi pár honapba keveset találkoztunk.. és akkor jöttek ezek a megcsalások..
2011. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

Miért baj, ha valaki "félrelép"?


Minden baj a monogám kapcsolatokból ered. Az őskorban volt ilyen probléma? Nem hát! Nem láncolták az asszonyokat egy férfihez. Ha valaki bejött neki, akkor azzal kavart, ha nem, akkor nem.

2011. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk nem a szerelemtől függ.

Simán megkúrok 6 másik csajt, és üvöltve élvezem tele a pinájukat, de ezek után simán haza tudok menni hót szerelmes boldog fejjel a barátnőmhöz, és higgyétek el ő sem szenved hiányt ezek után az ágyban... ;)

Ellenben az ilyen kósza potyapuncik ne számítsanak szerelemre. Az egy valakinek szokott járni! A többinek csak beteszem, és legyenek elégedettek ezzel.

2011. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

19:33-as!

Tökéletesen egyetértek veled.

A szexnek nem a párkapcsolat részének kéne lenni hanem egy átlagos férfi nő viszony részének. Bejövök neki? Bejön nekem? Akkor kefe!

Ehhez nem kell együtt lenni, és ha valakivel vagyok és szeretem és az életem adnám érte, attól még miért ne kefélhetnék meg mást és dughatna ő is mással ha úgy tartja kedve? Ez csak egy élvezeti forrás.

2011. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 B.angel ***** válasza:
100%
Úristen ti betegek vagytok!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Csak te vagy túl maradi. De ne félj! Felteszem nő vagy. Ébredj fel, drágám! Mi nők, többre vagyunk hivatottak, akárcsak a férfiak. Ha megtaláltad a nagy őt, kiváló, neveljetek gyerekeket, de a babakocsizás alatt meglátsz egy szolizott, magas férfit, akinek van elég izma hozzá, hogy a karjaiba emeljen és a färkára rakjon, akkor ne mondd, hogy nem akarnál eltölteni vele egy szenvedélyes éjszakát, ahol még a madarak sem tudnak csiripelni, mert úgy üvöltesz a gyönyörtől. Gondold meg!
2011. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 B.angel ***** válasza:
100%
Fúj, de rohadt ri**nc vagy!! Az ilyen sose találjon rá a szerelemre! Ja, nő vagyok! És tisztességes, aki tud szeretni. És már ne is haragudj, de ha én maradi vagyok, te iszonyat ostoba!!! Szeretem a párom, ez az egyik, a másik, hogy undorodom, a szépfiúktól!! Akiket te annak nevezel, egy műanyag babák. Egy undorító senkik! :) Szerintem gondold át ezt a kijelentést mégegyszer. Nem kúrtam sose félre, és ne mis fogok. Ha így akarnék tenni, elhagynám a párom. Mert, ha szeretjük egymást, ettől sérülne az egyikünk. De buta embereknek magyarázni, bármit is???
2011. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"De buta embereknek magyarázni, bármit is?"

Kedvesem, ezt én is kérdezhetném :))). Látom, annyira belédverték ezt a dogmát, hogy nem könnyű, még csak végig gondolnod sem, hogy mily jelentőségtelen az a monogám kapcsolat.


Annak viszont nagyon örülök, hogy szereted a párodat. Örülök, hogy találtál egy olyan férfit, aki mellett képes vagy olyan hévre gyúlni, hogy így kiállsz érte. Ez nagyon fontos! Csak ne hagyd, hogy ez irányítsa minden gondolatodat, szívem! :)


A szépfiúkról meg ugyanaz a véleményünk, valóban kicsinyes emberek. Csupán annyit tennék hozzá, hogy ha ők kelletik magukat, nekem meg kellenek, akkor hol itt a baj? Ha ők azért teremtettek, hogy k*rogassanak, akkor arra is kell használni őket. Én sem ilyet választottam a gyerekeim apjának :))

2011. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 B.angel ***** válasza:
Csak gratulálni tudok az ostoba hozzáállásodhoz. És a gyerkeid apja örül, hogy mással kúrogatsz kisszívem? Ha igen, akkor gratulálok, mert megtaláltad a hozzád hasonló beteg elméjű embert!
2011. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Megmosolyogtató, hogy amíg te engem hívtál már r*bancnak, betegnek, ostobának, butának, addig én megpróbáltam neked elmagyarázni, hogy miért teszem, amit teszek :). Remélem, hogy attól, hogy az írásaid ezt nem mutatják, te magad sokkal értelmesebb vagy. Nézd, lehet, hogy a maradi szó túl erős volt, de csak arra szerettem volna rávilágítani neked, hogy nincs feltétlen minden úgy, ahogy hallja az ember. Igen, a párom örül, hogy boldog vagyok, és én is ugyanúgy örülök az ő boldogságának. Ha megmaradtunk volna a "klasszikus" kapcsolatnál, akkor csak elhidegülés, hazudozás, megcsalás lett volna a vége, amire én sose lennék képes vele szemben. Épp ezért a feltétlen nyitottság és őszinteség a kapcsolatunk alapja. Se én se ő nem hazudunk egymásnak arról, hogy megtetszett valaki a munkahelyén, és úgy érezzük, hogyha nem teljesedik be, akkor megőrülünk. Bármikor jön hozzám bizalommal ezzel, örülök, hogy szeret és képes ezt megosztani velem. Egy szabály van, hogy a féltékenység ne rágja be magát a házba, hogy itthon sosem vagyunk mással, illetve sosem mutatjuk be őket. Ha neked nem ilyen a genetikád, étvágyad, estébé..., akkor légy boldog a barátoddal/férjeddel, de tudd, hogy van más lehetőség is. Minden jót! :)
2011. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!