Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi szerelmes, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi szerelmes, nem lép félre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:34
1 2 3
 21/22 B.angel ***** válasza:
Értem ... Örülök neki, ha nektek így jó! Szerintem nem egészséges, de te tudod. Amíg nem okozol másnak fájdalmat, addig tök mindegy. Én nem tudnék így élni. Ha nekem ezzel jönne elő valaki, tuti ajtót mutatnék neki. Na mindegy. De tudod mit? Elfogadom, és visszavonom amit mondtam rád, de ettől függetlenül ostoba felfogásnak tartom, de tény, jobb, mintha hazudozás lenne a kapcsolatotokban. Viszont, tényleg túlzás a maradi, nem vagyok maradi, csak más az élethez való hozzáállásom, világ életemben hűséges és ragaszkodó típus voltam és ez nem változik!
2011. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 B.angel ***** válasza:
Ja azt még elfelejtettem hozzárakni, hogy számomra elfogadhatatlan, hogy akit szeretek mással is lefekszik, mást is simogat.. stb. Szerintem ez az egészséges hozzáállás. De hát kinek a pap, kinek a papné...
2011. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!