Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok erről mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok erről mi a véleményetek, szerintetek mire gondolhat, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
"ahhoz túl jó lett a kapcsolatunk hogy egy járással elrontsuk.." lány
2011. jún. 3. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak barátként tud rad nézni. Sajnálom :(
2011. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább barát akar maradni mert barátként sztem jó párost alkottatok és fél hogyha összejöttök akkor minden megváltozik esetleg ha szétmentek akkor már többé nem lesztek barátok
2011. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagyok szerelmes beléd, de jó a barátságunk".
2011. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
ezt bebuktad...nem jössz be neki.
2011. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a véleményem. Ez egy nagyon ócska duma a részéről. (Ha gondolod, mutasd meg neki ezt az írást is.) Ha nem szeret, és nem akar veled kapcsolatot, akkor mondja meg azt, kereken és őszintén, de ezzel a "ne rontsuk el"-lel ne sumákoljon, mert ez az egyik legrosszabb és leghülyébb duma, ami csak létezik, már bocsánat. (És ezzel nem őt minősítem, hanem ezt a szöveget, amit mondott.)

2011. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondtam ilyesmit amikor egy barátom rám startolt, de engem egyáltalán nem érdekelt. Valahogy szépen akartam lerázni... bocs... de keress más csajt :-(
2011. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én a 10:02- kor válaszoló válasza tetszik a legjobban és vele is értek a legjobban egyet. Ha olyan jó a barátságunk akkor egy ilyen nem tudná elrontani.
2011. jún. 3. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
12:14 - Rosszul tetted, mert ez nem szépen lerázás, hanem oltári nagy bunkóság és butaság, vagy legalábbis kívülről mindenképpen annak látszik. Hidd el, ezerszer jobban értékeli mindenki az egyenes és őszinte választ, akkor is, ha az elutasító, mint az ilyen ostoba maszatolást.
2011. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: örülök, hogy egyetértünk. :) Javaslom, hogy ennek szellemében beszélj is vele; mondd el neki, hogy te így látod a dolgokat, és akár meg is kérheted, hogy ha nem akar veled kapcsolatot, akkor inkább mondja meg azt kereken (indoklással is, hogy konkrétan miért nem, hogy legalább tanulhass belőle és fejlődhess), de ne maszatoljon.
2011. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is ezt mondtam egyik legjobb barátomnak:(

én is szeretem,viszont a a távolság miatt gyorsan szét mennék,ő az ország másik végébe lakik,nekem szükségem van arra h a páromat 3-4 naponta legalább lássam:/

most már jó pár hete nem beszéltünk,megharagudott rám,

de majd megpróbálom még egyszer,hátha rendbe hozhatnánk ezt a barátságot.

2011. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!