Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen elveszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen elveszett vagy más is akad? Első csók, első szex, első járás valakivel, első kézmegfogás. Nektek hány évesen volt?

Figyelt kérdés

21 és fél éves fiú vagyok. Sosem volt barátnőm, nem csókolóztam, nem szexeltem, nem is fogtam meg egy lány kezét sem, nem is öleltem meg egy lányt sem.

Voltak lányok akik tetszettek, de sokáig nem mertem odamenni. Majd mikor hónapok után összeszedtem a bátorságomat, odamentem és "nagyon tetszel nekem"-el indítva soha nem jutottam semmire. Most már tudom és utólag nem is csodálkozom, hogy ilyen szabályos "rárontás" után nem akartak tőlem semmit a lányok.

Elméletben nagyon sokat tanultam a közeledésről, a viselkedésről, a csókról, a védekezésről.. mindenről. Persze gyakorlatban ha csak beszélek egy szimpatikus valakivel, már ott is nagyon izgulok, gyakorlatban nagyon laikusnak érzem magam az egészhez.

Csak az érdekel, más is van / volt ilyen, mint én?


2009. márc. 6. 23:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
16%

21-éves háát ez elég érdekes

Próbáltál csajozni

Jártál vmien helyre ahol ismerkedni lehet??

PL:könyvtár,tábor

sztem ez azért kicsit fura nem égő de érdekes

én 14 vok 12barátnőm volt de csókig én sem jutottam el

2009. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem vagy elveszett! Én értékelném,ha ilyen barátom lenne!Nincs abban semmi,ha még nem volt barátnőd.Meg fogod találni,ne aggódj!


Első hozzászólónak pedig annyit,hogy úgy váltogatod a barátnőidet,mint az alsóneműt? 14 évesen...

2009. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
18%
csak annyit a második hozzászolónak hogy nem én kezdeményeztem és 14 évessen 12 csaj nem sok meg ők szakitottak
2009. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Az ideális eset persze az lenne, ha hasonló egy tapasztalt/tlan lány lépne az életembe, és onnantól felfedezhetnénk a dolgokat együtt.. :)

De egyre kevésbé van olyan korombeli lány, aki szintén ilyen tapasztalatlan lenne.. :(

Persze, ott van a fiatalabb korosztály, mi tagadás.. de sok tekintetben (gondolkodás, intelligencia) már 24-5 évesek szintjén járok.. ezt már pár embertől megkaptam, nem menőzés akar lenni vagy ilyesmi, nem én mondtam..

2009. márc. 6. 23:44
 5/39 anonim ***** válasza:
51%
Na én akkor az ellenpélda vagyok. Első kézmegfogás ovis korban az akkori szerelmemmel; anyukám és az övé kénytelen volt egy darabon együtt menni hazáig, hogy mi kézenfogva tudjunk sétálni. Első járás 12 éves korban volt, első csok szintén, első szex 14 évesen. De mindezek ellenére egyáltalán nem vagy elveszett, csak nem vagy szokványos. Hidd el fogsz találkozni olyan lánnyal aki megérti ezt és talán épp ő is ilyen helyzetben volt/van, mint Te, csak fel a fejjel.
2009. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
hidd el nem vagy lemaradva csak egy kicsit kapd össze magad ne úgy beszélj a csajokkal mint aki járni akar velük csak építs ki kapcsolatokat barátkozz nem kell nagydumásnak lenni meg behülyíteni őket(bár néha lehet kamuzni de ez lehet rossz tipp)...csak magadat add.... ha emberszámba veszed őket hidd el nem lesz gond... amugy meg a kezdő csajtól is óva intelek... szerintem jó az ha az egyik fél tapasztaltabb...
2009. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Szerintem ez egyáltalán nem gáz a mai világban! Egyáltalán nem ciki, hogy még nem volt barátnőd, csak sajnos az emberek többsége már 13-15 éves korukban mindenen túl vannak(tisztelet a kivételnek) és lenézik azt aki még nem.


Jól látod, hogy nem igen mész sokra azzal(főleg nem ennyi idősen), ha odamász valakihez és "letámadod". Elsőnek beszélgess vele, hívd el egy nyugis helyre, csináljatok közös programokat. Ha úgy érzed, hogy Ő is többet érez, akkor sem kell rögtön szólni, hanem cselekedni. Egyszerűen csak megfogod a kezét, vagy ha merészebb vagy megcsókolod...de én személy szerint az előbbit jobban ajánlanám. Természetesen akkor is fenn áll a veszélye a visszautasításnak...de hidd el egyszer majd Téged is megtalál a nagy szerelem.


Ha pedig komolyabb(tartós, nemcsak két hetes kapcsolatra gyúrsz) inkább ne ismerkedj diszkóban, vagy bárokban.:)


Kitartást és fej a fejjel!.)


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsaitokat.

Amúgy nemigen járok diszkóba, meg nem vagyok bulizós típus. Nem cigizek, nem iszok..


Amúgy nemrég olvastam egy könyvet (ha lehet annak nevezni), csajozómester írja le, hogyan kell közeledni egy lányhoz, flörtölni, stb. áthidalni a kínos pontokat, mint pl. kéz megfogás, csókolózás.. ilyenek. Ennek az "alkotásnak" csak az a baja (ha lehet annak nevezni), hogy mint elsődleges cél, a lányok mielőbbi lefektetését tűzi ki.

Én nem ezt akarom! Viszont sokmindenben igazat kell adjak a könyv írójának, és bizony van mit tanulnom belőle, beszédtémák, hogyan közeledjünk egy ismeretlen lányhoz meg ilyenek, leírja hogy ne diszkóba menjünk csajozni hanem könyvtárba sok jó tanács. Viselkedés, nem letámadni a csajokat, laza viselkedés, magunkat adjuk, humor.. asszem elkezdek könyvtárba járni.. :) meg még egy-két tanácsát a könyvnek megfogadom.

2009. márc. 7. 00:19
 9/39 anonim ***** válasza:
86%

Szia


Én csak annyit mondanék, hogy szerintem semmi baj nincs veled.

Én szeretem a kis félénk srácokat, akik még tapasztalatlanok. Tehát nem muszáj kifehezetten egy hozzád hasonló kis szüzike csajt keresni, lehet az egy szexisten is :DD csak ne hazudj neki, mondd el, hogy neked még nem volt ilyesmiben részed, mert nem találtál megfelelő partnert ;)

Én izgatónak találom a kis félénk fiúkat, bár én irányításmániás állat vagyok :DD de ez most mellékes.


Ilyen könyvekbe én is beleolvastam, és tényleg csak arra hajtanak, hogy megdöntsék a kiscsajt.

Különben elméletben ezt nem lehet, ezt akkor fogod érezni, hogy mit kell tenni ha ott leszel a lánnyal.

Nem lehet felkészülni mindenre, mert sok dolog a szituációtól függ.


Tényleg nem discoba kell menni ismerkedni, mert ott csak üresfejű libák vannak, és egyéjszakás kalandot keresnek legtöbbször.


Könyvtárba vagy áruházban sokkal több szép csaj van, akik kedvesek is és aranyosak.


Esetleg próbálkozhatsz rapidrandival is . Ott 10 percenként váltogatjátok a partnert, addig beszélgethetsz velük. Aztán a végén meghívod egy italra vagy elkéred a számát.

2009. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy egyedül. Vagyunk így még páran.

Én is hasonló helyzetben vagyok...

2009. márc. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!