Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért szeretik az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért szeretik az ilyen lányokat? Komoly, nyugisabb lányok már nem is érdekelnek titeket?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy azokba a lányokba szeretnek könnyen bele akik állandóan csak csicseregnek, be nem áll a szájuk, mindig mosolyognak akkor is ha nincs rá okuk, sőt még akár ők udvarolnak is egy férfinak.


Én meg úgy vagyok vele, hogy csak akkor nevetem el magam ha valami tényleg vicces, nem mosolygok állandóan, mert minek. Sokan azt hiszik tévesen, hogy szomorú vagyok, de nem, mert nekem ez az alaphangulatom. Lassan attól lesz rossz kedvem, hogy azt hiszik, hogy az van. Idegesítő, hogy azt várják el tőlem, hogy egy idétlen bugris vigyorgó csajszi legyek amikor nem ilyen vagyok.

Egyik pasinak meg olyan barátnője van, hogy úgy gügyögött, mint egy 5-6 éves kislány, erre a pasi azt mondta, hogy IMÁDOM. Kedvem lett volna fejbe vágni újságpapírral, hogy észhez térjen... :D A nyugisabb, komolyabb lányoknak már esélyük sincs?


20/l


2011. jún. 3. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dehogynincs. Én is nyugisabb, komolyabb lány vagyok, mégis van pasim. Más kérdés, hogy sokszor mondja, hogy nem kéne mindent mindig ennyire komolyan venni, és őszintén szólva valahol igaza van!
2011. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nos a lényeg, a mosoly, kedvesség kimutatása ez mindenkit vonz.


A jelenlegi barátnőm is imádnivalóan nevet és mosolyog, igazi pozitív személyiség, imádom és jókat lehet velel beszélgetni.

2011. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy a szexben bevállalós legyél.
2011. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van kivétel (pl. én is az vagyok). Az értelmes, csendesebb lányokat szeretem, nem pedig ezeket a kikent-kifent, vigyorgó, sikítozó kislányokat...


17/F

2011. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az olyan lányokat szeretjük, akik nem búval béleltek. Akik optimisták. De azért mindenki megtalálja a neki való párt.Nyugi te is megtalálod a hozzád való srácot.
2011. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és úgy vettem észre, ez nem kell a pasiknak, illetve a folyton a számítógép előtt ülő, kockafejeket lehet vonzza, de a sportos, bulizós (ami alatt, nem a minden nap lerészegedett, disco-s pasikat értem) nem. Furcsa, de néha úgy érzem az emberek nem azt látják belőlem, aki valójában vagyok. Pedig olyan jól el tudnék hülyülni emberekkel, csak tényleg néha úgy érzem, pont azok, akikkel azonos az érdeklődési körünk, valamiért mégsem nyitnak felém.

21/L

2011. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és tényleg néha olyan érzésem van mintha inkább taszító lennék.

De ha jobban belegondolok, akkor nekem is jobban bejön egy olyan pasi aki beszédes, nyitott és humoros, mint egy olyan aki csöndesebb...

2011. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ezzel nem tudok mit csinálni és nem is akarok változtatni, egyszerűen ilyen vagyok. Valami hasonlóról beszélek, hogy belém látnak egy olyan szomorúságot ami nincs is és elkönyvelnek, hogy ilyen vagyok és pont ettől leszek szomorú.
2011. jún. 3. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Aha, itt kéne mindenkinek magába nézni. A lánynak nem kell a kockafej, a bulizós srácnak nem kell a búbánatos lány. Problem? :D
2011. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Örülnék egy "kockának" is, ha vele összeillenénk akkor miért ne.
2011. jún. 3. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!