Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utal ez a viselkedés? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a viselkedés? (lent)

Figyelt kérdés
Ha a srác, van, hogy kedves, van, hogy bunkó, de minden nap van valami viccnek szánt poénos beszólása. Magától nem kezdeményez beszélgetést, de ha hozzászólok kedvesen válaszol. Könnyen besértődik dolgokon, de, ha szívességet kérek segít. Felnőtt emberről van szó. Szerintetek?
2011. jún. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, egy srácról.
2011. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólüval. Szerintem ő még nem nőtt fel teljesen.

Van egy hasonló ismerősöm aki hasonlóan viselkedik. Sok emberrel bunkózik velem viszont nem(de ez most nem lényeg :D). Nagyon kedves is tud lenni, viszont hamar sértődik ahogy leírtad azt te is. Szerintem ezek gyerekes hajlamok. De nem értem teljesen a kérdést, hogy érted hogy mire utal ez a viselkedés, mármint hogy bejössz neki meg ilyenek? :)

2011. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felnőni az ember nem 18 évesen nő fel, hanem amikor szellemileg is megérik rá. Maga a viselkedés szerintem is csak úgymond gyerekes hajlamokat tükröz. Majdnem az összes viselkedés formát leírtad :D

Olvasva amit írtál egy aranyos, jó szívű, segítőkész ember lehet. :)

2011. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen arra utal, "bejövök-e" neki... hát mindketten 21 évesek vagyunk. Valóban, jó szívű, rendes ember, néha én is úgy látom még "kisfiú", bár állítása szerint az idősebb lányokat kedveli, olyan 25 év körül.
2011. jún. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!