Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy viselné, hogy ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viselné, hogy ott fekszik az ember a párja mellett éjjel, és közben csörög a telefon, hogy egy másik nőtől épp megszületett a "gyereke"?

Figyelt kérdés
Azért írom idézőjelbe a gyereket, mert épp azért mentek szét anno, mert egy alkalmi kapcsolatból állítólag terhes lett a páromnál 10 évvel idősebb nő. És mivel a barátom megkérte, hogy vetesse el, mert neki nem kell gyerek (tőle legalábbis), a nő otthagyta, azzal, hogy nem veteti el, hanem egyedül is vállalja a gyereket. Még terhes volt, amikor mi összejöttünk, ez már 3 éve van, de még mindig megkeseríti az életünket. Azóta nekünk is lett gyerekünk, őt imádja a párom. Szerintünk ahogy egy nőre sem lehet kényszeríteni, hogy szüljön, így egy férfira sem lehet ráerőszakolni egy gyereket, ha ő nem akarja. Ti hogy viselnétek ezt a helyzetet? Csak én vagyok ilyen érzékeny?
2009. márc. 18. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha telefolnának, hogy lefiadzott először orrbavágnám az ajtókitámasztó Lenin-szoborral, majd kidobnám, menjen amerre lát.
2009. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

először is a helyzeted nem könnyü!mindenki szemével nézve a helyzet:párod:nem szereti a nőt,szabadulni akart tőle,a nő rákényszeritette magát és egy gyereket.megértem a pasit,hogy nem kell neki a nő!de ő csinálta azt a szerencsétlen ártatlant.te:rohad érzés lehet,hogy boldog vagy,gyereked van és erre ez van,hogy egy hülye liba zaklat a marhaságaival.ami nagy gáz,mivel egy élő kisemberke az akinek apa kell,kellene.

a nő:szereti a pasid,szerettt volna gyereket.valami szintem amiért nem kopik le rólatok egy taplo!fogja már fel,hogy nem kell!amit vállalt nyelje le!DE és itt jön a DE!!!30évesen én se tetetném el a gyerekem!elég korban van ahhoz,hogy szüljön!más lenne egy 20 éves.lehet ha elteteti soha többé nem lehet gyereke vagy lelkileg megkinozza az abortusz.elvesztette a pasit,legyen ez elég szenvedés neki!minden elismerésem ennek a nőnek,hogy a mai világban nem vetette el nem dobta akukába vagy hagyta az utcán avgy ölte meg!hanem neveli.a gyerektartás viszont jár neki!és abbol a kis pénzből nemigen vesz sokmindent annak a csöppségnek.

a te gyereked:(majdha kicsit idősödik)van egy tesója akiről tud vagy talán nem is ismeri amjd,de szar lesz eléje állni,hogy engem apu nevelt,te nem kellettél neki. a másik gyerek:anyu nevelt,mert apu eldobott,mert más nőtől a féltesóm kellett neki.apu felém se nézett,mert engem nem akart.szoval ugy nagyjábol ennyi.mindenki szemével a jót és rosszat leirtam.

nem a nőt akarom védeni,hisz magának kereste a bajt.de megkérdezlek:te eltetetted volna vagy felneveled?elment a pasim,nem kell a kölyke se eltetessük?ez nem igy müködik!te eldobtad volna a bébit csakmert egy pasi lelépett?mert nekem a gyerekem fontosabb lenne ennél!az,hogy miből neveli ha bevállalta legyen az ő dolga.sajna a nőtöl már nem fogtok sose megszabadulni!mert ez elkisér a gyerekek miatt egy életen át.a gyerek megprobálja majd megkeresni az apját idővel vagy a tesók keresik meg egymást.vagy együtt lesznek sokat akkor meg ugyanugy ottlesz a nő.szoval nem könnyü az életed sajna.de egyikötöknek sem!párodnak is rossz hidd el.ismerek 2 nőt.az egyik férjével csalta meg a másikat mikor az terhes volt.kiderült a csalás,lelépett a faszi a szeretőjéhez.barátnőm nem ment utánna,küldte minden honapba a gyerektartást,de agyerek felé se nézett.született ott is baba.1 év után kiderült ujabb megcsalás.azt hazudta kisfiamért megyek és viszem a.sose vitte a gyereket sehova.a nő elment megkérdezte a volt nőt.a gyerek otthon volt.-na mi tartsunk össze.azóta a ygerekek is együtt játszanak,nincs harag.egy cipőbe jártak.azóta van mégegy baba a 3.nőtöl.mégha a pasi igy halad egész magánóvodát nyithat :)

2009. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, igazából mindegyikben találtam igazságot. Az utolsó válaszolónak: Leírtam, hogy egy alkalmi kapcsolatból született a gyermek, tehát még csak együtt sem voltak. A párom kissé felöntött a garatra, és másnap nem is emlékezett rá, hogy mi volt. Ekkor 19 éves volt, a nő pedig 29, de inkább közelebb a 30-hoz. Egy kis idő múlva bejelentette, hogy terhes. A párom bepánikolt, és megmondta kerek-perec, hogy nem szeretne gyereket ilyen módon, mert neki ez így egy kényszerhelyzet, és ez senkinek sem lenne jó. Amióta megszületett a gyerek már egy-két alkalommal látta (250 km-rel tőlünk laknak, de valahogy nem érzi gyermekének, még csak hasonlóságot sem talál benne. Ja, és azt is hozzátenném, hogy a nő, mikor már terhes volt, olyan smseket kapott, hogy "na mi van, lesz ma szex?" meg hasonlók...több férfitől, többek között a volt hapsijától. És az a helyzet, hgy én láttam ezt a volt hapsit, és az a kisgyerek inkább hasonlít rá, mint a barátomra. De ezt már nem is merem említeni, mert ugye akkor én vagyok a szemét megint (nem a páromnak).

Az én részemről a terhesség úgy történt, hogy a 12. hétig minden héten rákérdeztem az apukánál, hogy BIZTOSAN AKARJA?, mert én, 21 évesen nem vagyok olyan felelőtlen, hogy egy önző gondolattal tönkretegyem három ember életét.

2009. márc. 18. 20:47
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
a csaj jól kibánt magával.kefélgessen csak,vállaljon gyereket,de ne akarja már ráeröltetni másra.a teljes nyugodság:apasági vizsgálat!te vagy a legkellemetlenebb helyzetbe emiatt.ez kitolásbol akarja tönkretenni az életeteket?vagy apát keres most minden pasijában?30évesen kell a család a gyerek,de nem ilyen áron!aztán lehet nem is foglalkozik a gyerekkel.csak gyerek mellett most ráér otthon pasizgatni-sajna ismerek ilyent és sajna rokon is :(
2009. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

aért felelőtlenség volt mindkét részről, miért nem védekeztek, ha eleve nem olyan kapcsolat volt, hogy gyereket terveznek? ebben mindketten ludasak és ha már terhes lett a nő, akkor joga van megtartani, mert ugye az abortusz bizonyos szempontból gyilkosság, másrészt meg ha egyedül akarja nevelni, akkor miért ne? zaklatni már nem nagyon van joga a pasit, ha az ő tiltása ellenére vállalja, viszontakkor is mindketten felelősek, mindegy milyen körülmények között, de csináltak egy gyereket és...

amúgy meg mi rossz van egy gyerekben, hogy annyira tiltakozni kell ellene? a gyerekkel tarthat kapcsolatot úgy hogy az anyjával akár nem is tart kapcsolatot, főleg ha idősebb a gyerek. A nő mit akar tul.képpen? visszakapni a pasit, pénzt?

2012. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Faragó Antal válasza:
Mivel a párod sem tett meg semmit azért, hogy ne legyen gyerek, így viselje a következményeit.
2016. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!