Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ilyen viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ilyen viselkedés? Szégyell engem?

Figyelt kérdés
van egy barátom. nem járunk. nekem tetszik. sőt szeretem. neki is tetszem, és szeret de csak mint barátot. viszont ennek ellenére szívesen lefeküdne velem. csak van egy kis bökkenő. mikor kettesben vagyunk vagy szűk baráti körben, akkor kedves, figyelmes, meg minden. mintha járnánk. viszont ha több ember előtt vagyunk, akik őt annyira nem ismerik akkor pedig menőzni próbál. teszi magát, bunkózik ha olyan van, és magasról leszar engem, más lányokat (a menőbbek közül) piszkál, mint a többi idióta hormontúltengéses barom. ennyire nem jelentek neki semmit? vagy csak annyit h megdugna, meg jó velem lenni máskor?
2011. jún. 5. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

" vagy csak annyit h megdugna"


Ha van eszed, azonnal elfelejted az ilyen barmot... :)

2011. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbálom. viszont barátként meg nagyon jó vele.
2011. jún. 5. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor probalj meg baratkent nezni ra ne pedig mint szerelmed kent ,mert csak magadnak artasz vele,.es ne hagyd hogy le alazzon igen is szolj oda maskor ha tobben vagytok hogy erdekes hogy maskor amikor kevesebben vagyunk tok normlis vagy most meg hogy ittvannak a tobbi haverok meg nagy menok akkor meg tok bunko es hogy szerinted nem ilyen egy jo barat ,es hogy ez neked rosszul esik ,.vagy tisztazod vele vagy tursz .de ossze joni vele meg se probald .,
2011. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt hoyg egy igazi kőbunkó
2011. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qmen ***** válasza:
Hány éves? gondolom még nem múlt el 16...
2011. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tapasztalat:ha lefexel vele akkor még lehet bármi,de sanszos a fájdalom utána.....
2011. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazad van. nincs még 16
2011. jún. 5. 15:39
 8/8 qmen ***** válasza:

"igazad van. nincs még 16" - nyugi majd kinövi. Én olyan 20 éves koromtól kezdtem komolyodni. :)


Most 26 vagyok és már talán merem mondani, hogy képes vagyok komoly és felelősségteljes kapcsolatra.

2011. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!