Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy egy férfi magának sem vallja be, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk van egy régi rossz emléke, csalódott, visszautasították, miközben ő mindent megtett volna az adott lányért. Éppen ezért fél, menekül a valódi érzelmi elkötelezettség elől, ami az új kapcsolataival járna, és folyton bizonygatja, hogy ő nem szerelmes (és nem is akar az lenni). Mire jó ez az önhitegetés, és mit lehet tenni az ilyen megsebzett lelkű egyénekkel, akik mindenáron érzelem, vagy legalábbis SZERELEM-mentes kapcsolatokat akarnak kialakítani? És próbálják még csírájában elfojtani/letagadni a már létező érzéseiket?Hogy lehet ezt feloldani, mit lehet tenni annak érdekében, hogy a múlt ne befolyásolja a jelenjüket, és merjenek szeretni?
2011. szept. 13. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ugye te lány vagy? Miért nem lehet békén hagyni a másikat? Miért kell mindig érezni valamit és azt húdenagyon megélni, ráadásul úgy, hogy az még látszódjon is?


Egy férfit nem az érzelmei fognak vezetni. Ő uralkodik az érzelmein és nem fordítva. Azt érzi, amit megenged magának.

2011. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, alapvető védekező mechanizmus. Én az első nagy csalódás óta kordában tartom az érzelmeimet, és tökéletesen működik.

Ne akard befolyásolni, mert hamar ki leszel dobva. Szeresd úgy, ahogy jól esik, de ne várd el tőle, hogy így meg úgy szeressen. Ha kiérdemled, szeretni fog. Még ha nem is mondja ki. Viszont ha hisztizel, erőlteted, akkor inkább bele se kezdj.

2011. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar szerelmet, akkor nehezen lehet rágyűrni sőt semennyire sem. A nyaggatás ilyenkor nem jó.

Annyit tehetsz, hogy megérted miért akarja ezt. Hallgasd meg és értsd meg. Talán ha tudsz és akarsz is, várhatsz.. De az nem jó ötlet, hogy ráakarod bírni, hogy legyen szerelmes, holott ő nem akarja.

Majd kialakul magától, ha nagyon szeretné. Ha csalódások miatt nem akar, azt meglehet érteni. Nem biztos, hogy mindenki szerelmet akar.

2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Komolyan ennyire képesek vagytok tudatosan irányítani az érzéseiteket, és tulajdonképpen majdnem hogy döntés kérdése az, hogy beleszerettek-e az adott lányba? Persze nyilván a lánynak rendelkeznie kell a megfelelő tulajdonságokkal, vonzerővel, meg minden egyébbel, amivel igazán megfog. De ha ezek megvannak benne, még akkor is megálljt tudtok parancsolni az agyatokkal?


Örülök, hogy írtatok, mert kicsit helyrebillentettétek az elborult elmeállapotomat:D Igen, lány vagyok. És alapvetően tisztában vagyok vele, hogy nem szabad erőltetni, és nagyon is visszafogom magam ilyen téren, de attól még próbálom keresni a megoldásokat..Bár tudom, az lenne a legjobb mindenkinek, ha elfogadnám, hogy ez nem feltétlenül fog megváltozni, és ettől függetlenül is kitartanék mellette.

2011. szept. 13. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki csalódott. És ezek után egy kicsit óvatosabban közelít a dolgokhoz, így talán megálljt tud parancsolni a szívének és inkább az eszére hallgat.:) Én is ilyen vagyok legalább is először próbálok az észérvekre hatni, gondolkodni, mielőtt elkapkodni egy döntést, amit inkább a szív vezére mintsem az eszem. Muszáj sokszor átgondolni a dolgokat, nehogy elhamarkodott döntést hozzunk.

Megértem azért azt a fiút is. Tudom, hogy te szeretnéd és ilyenkor nehéz lehet. De ha jobban beakarsz nála vágódni, akkor ne siettesd ezt a dolgot. :) Inkább csak hallgasd meg a problémáit, és értsd meg őt.:) Ez mindig jó szokott lenni. És ha tényleg semmire sem mentek , akkor nyugodtan kereshetsz magadnak mást.

De addig inkább ne erőltesd.

2011. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a gond, hogy nem beszél a problémáiról. Mindenről és mindenkiről beszél, csak saját magáról nem. Nagyon zárkózott ilyen téren, ezért nem tudom, hogyan kerülhetnék közelebb hozzá.Tudom, hogy rengeteg türelem kell, csak néha elborul az agyam, és úgy érezem, hogy semmi nem változik, sehova nem halad a kapcsolatunk..Magam sem tudom, mi az igazság, mert amikor mélypontra kerülök, teljesen reménytelennek látom a helyzetet, és úgy érzem, hogy egy helyben toporgunk..de ha éppen rendben van a lelkem, akkor képes vagyok meglátni, és értékelni az apró változásokat. Szeretnék mindent úgy csinálni, hogy mindkettőnknek jó legyen, enm akarok önzővé és erőszakossá válni, hiszen nekem sem jó, ha kicsikarok belőle egy hamis vallomást, és neki sem jó, ha úgy érzi, hogy nem elég, amit ad. Csak sokszor teljesen összezavarodom, és fogalmam sincs, mit kéne tennem..
2011. szept. 13. 14:01
 7/10 körömlakk ***** válasza:
Hát ez full olyan mintha ÉN irtam volna esküszöm:D Az előző nője egyik naprol a másikra otthagyta csak ugy....a nagy szerelem közeépn!na ezek után elhatározta h nem kell neki több szerelem minek?...Hát már 2 éve vagyunk együtt...de nem egy ilyen rozsaszin felhös kapcsolat!Érzem hogy szeret cska sose mondja ki...meg nem tervezgeti a közös jövöt mert h ki tudja mi lesz még:S de néha meg olyan mintha velem tervezné!Nem értem én sem:)
2011. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az érzéseket nem lehet tudatosan irányítani, lehet nem mutatod ki, meg letagadod, meg eltitkolodm ások előtt, és lehet nem vallasz szerelmet, meg nem csalod meg stb, de attól az érzések még léteznek, ha meg nem akkor minek hülyíteni a csajt?

akkor engedjétek olyan pasihoz, aki szereti

még ha fáj is neki

sok nő van aki csak szexet keres, olyat kell választani

hiába csalódott a pasi vagy nő, attól még hogy fél, még vágyik az érzelmekre

az űrt be kell tölteni, mert a hiányérzet megöli az ember életét

ami tudatos az már nem érzelem, hanem értelem, a szerelem is magától jön, megmagyarázhatatlan

2011. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és attól h pasi valaki, még nem lesz hűtlen, sem pedig érzéketlen, a nőknek is kell a szex és a pasik is tudnak érezni a szívükkel, ők is emberek, tele érzelemmel
2011. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább lapátra teszi a nöt! :(
2016. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!