Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy a szüleite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy a szüleitek tiltottak a párotoktól?

Figyelt kérdés

Nemrég hoztam haza az első fiút akit itthon bemutattam.

A szüleim kijelentették, hogy szerintük komolytalan még és műveletlen hozzám.És nem adnak sok időt..

Nekem annyira rosszul esik hogy ez a véleményük és hogy csipkelődnek és teszik a gúnyos megjegyzéseket.

Sajnos ő anyagilag nem áll a toppon és édesapám szerint egy senkit" ne válasszak magam mellé és ne égessem magam vele mert se komoly végzettsége se pedig anyagi lehetősége sincs. Borzasztó de ezt mondta.

Ez persze nem változtat a véleményemen mert kitartok mellette de rettentő nehéz elviselni az itthoni feszült légkört.

Voltatok hasonló helyzetben ? Mit csináltatok ilyenkor?


L/19


2011. jún. 7. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A nővérem volt ilyen helyzeteben. 18 évesen választott egy srácot, akit nagyon szeretett. A szüleimnek hasonló reakciói voltak. Ő elköltözött. Két évig boldog volt a sráccal, utána sírva jött haza, hogy sajnos a szüleimnek lett igaza. Nem volt "kitiltva " a srác. Önként "vonultak száműzetésbe".
2011. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 shimac ***** válasza:

Engem és a páromat nem eltiltani akartak egymástól csak szétszedni minket. Ez főleg nevelőapám mániája... Rendszeresen magyarázta páromnak, hogy én milyen egy genya sz*r stb stb vagyok és dobjon ki a fenébe... Ez egészen odáig elfajult,hogy keresett nekem másik srácot XD


De a szív nagy úr! 3 éve vagyok együtt a párommal jóban rosszban, idén költözöm hozzá.


Amit tanácsolni tudok az az ,hogy te érzed igazán hogy mi neked a jó! Van aki tudja, van aki majd tudja és van akit mindig rá lehet szedni... Ha nem működhet a kapcsolat akkor arra úgyis rájössz akkor amikor kell! Legalábbis én így voltam vele.

2011. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Szintén 19 éves lány vagyok, és hasonló volt a helyzetem. Nem tiltottak a páromtól, de anyu nagyon sokat ad az ismerősei véleményére, és mindenki azt mondta neki a páromról, hogy egy bunkó paraszt (ami persze nem igaz). Emiatt elég nagy távolságot tartott a páromtól, gondolván, hogy úgysem tart sokáig a kapcsolatunk, úgyhogy nem kell megszoknia. Én nagyon szeretem a párom, és tényleg van egy nagyon bunkó stílusa, de csak azokkal szemben, akik meg is érdemlik. Velem mindig figyelmes és kedves. Lassan 1 évesek leszünk, és anyum is észrevette ezidő alatt, hogy normális és kedves a párom, már sokkal oldottabb köztük a viszony. Szerintem idő kérdése, és a te szüleid is megbékélnek. Menjen át hozzátok többször a barátod, és ne vonuljatok el, próbáljatok beszélgetni a szüleiddel, hogy megismerjék a barátodat. Nekünk egy egész éjszakás kártyapartyn oldódott fel először a feszültség :)
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 napietus ***** válasza:

nekem apám előfordult, hogy szólt, hogy ez vagy az a fiú nam hozzám való. mindig igaza lett, későbbi életükkel igazolták aput. én hallgattam rá, és jól tettem. tudod van, ami a lelátóról jobban látszik, mint a pályáról. ha igaz, amit apukád mondott (márpedig az lehet, ha elgondolkodtál rajta), akkor tényleg hanyagold. mit akarsz egy komolytalan, bunkó senkitől?


29/N

2011. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!