Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki töbször elment mellettem és nézett fölleg ha távolabb volt tőlem.


Az egyik ismerösöm akinek elmondtam hogy tetszik elmondta neki elkérte a számát nekem ,de nem adta meg mert nem szokása odaadni mindenkinek a számát.


Mikor mondta neki az ismerösöm hogy ki vagyok úgy csinált mintha nem tudná hogy rólam beszél holott folyton nézett mikor elmet mellettem stb...... Azt mondta hogy majd most megnéz jobban. Azóta mióta tudja hogy tetszik nekem arra sem jön hol ott elötte egy nap millioszor elment mellettem ,azóta nem is nézz. Szóval kerül mért?


Niki.


2011. jún. 7. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem jössz be neki.
2011. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Nem tetszel neki. Ne kenődj el, van másik.
2011. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt akarja hogy lepippantsd
2011. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!