Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e szeretőtök párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e szeretőtök párkapcsolat mellett? Ha igen akkor mi az oka?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert jelenleg egy 8 éves párkapcsolatban vagyok benne,de volt hogy megcsaltam,az exemmel vagy mással,nálam a fő ok az hogy külsőleg nem tetszik a párom,már pedzegettem hogy jó lenne ha változtatna,de nem nagyon akar,ellenben belső értékeit nézve nagyon rendes,emiatt vagyok vele..Tudom hogy nem túl jó ez így de azt tapasztaltam hogy a szépfiúk (kockahas,barna bőr...) nem rendesek,komoly kapcsolatban nem túl jók,ezért meg kell alkudni,vagy lavírozni,de akkor meg ott a bűntudat és a lebukás veszélye...ti mit tennétek?
2011. jún. 7. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszem sokan le fognak téged r...bancozni itt. Joggal. Szerintem ez egy esetben elfogadható. Akkor ha úgy nevezett nyitott kapcsolatban éltek. Van ilyen. De ez amit te csinálsz becstelen dolog.
2011. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

ha gondolod irj...;)

28/f magas, sportos!

2011. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem csalnám meg soha a párom, és egyik páromat se csaltam meg. Ha nem tetszik külsőleg, ne gyere olyannal össze, ne alázd már meg a párod!!!
2011. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem tetszik a kapcsolat, szakítok. Ennyire egyszerű.

Miattad, és a hozzád hasonlók miatt bélyegzik meg az összes nőnemű egyént, mondván, hogy k.urva mind. Bár sajnos igaz, a r.ibancok vannak többségben.

2011. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon nem szép dolog és nem is tisztességes inkább szakíts vele!!!
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem mentem félre.


Nekem sosem volt előfeltétel, hogy valaki jól nézzen ki, csak szeressen igazán. Jött egy srác, aki tudott engem szeretni. Bár igaz, hogy sportos, kockahasú, vékony alkatú és erős, de szeretem így is. Szóval akkor ez a szemszögedből 2in1.


Szerintem meg kezdje el járni olyannal, aki bejön neked. Akár megbízhatatlan akár nem. Pont azért mert most még nem tudod a barátod típusát megbecsülni. Viszont ha tapasztalod és érzed a saját bőrödön, a másik felet is, utána jobban tudod értékelni a barátodat.


21/L

2011. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azt hiszem többen nem olvastátok el,vagy nem értettétek amit a kérdés alá írtam...egy páran azt írtátok szakítsak,nos a szitu az hogy belsőleg rendes,belsőleg ő kell,csak a külsején kellene változtatni,amit sűrűn meg is ígér de nem valósít meg,volt olyan pasim aki tetszett,hogy mit kaptam tőle,csak szexet meg a testét,semmi mást,se mozi,se buli,se masszázs,szinte semmi közös program,és másfél év után megcsalt és sms-ben szakított,kösz ebből nem kérek..szóval ribancoztok,most akkor én is írjam hogy a szépfiúk,az igényes pasik szemétládák?

Inkább olyasvalaki véleményét várom aki hasonló cipőben van..

2011. jún. 7. 14:00
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát akkor 8 év alatt jó sok mindenből kimaradtál, még ha meg is csaltad. Testileg vonzódni már nem fogsz iránta...annyira úgyse tudod lavírozni a külsejét, hogy valóban legyen kémia. De minek vagy vele...Pénz???

PFF....no comment

2011. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Hát akkor 8 év alatt jó sok mindenből kimaradtál, még ha meg is csaltad. Testileg vonzódni már nem fogsz iránta...annyira úgyse tudod lavírozni a külsejét, hogy valóban legyen kémia. De minek vagy vele...Pénz???

PFF....no comment"



Épp arról van szó hogy vele jó belsőleg,semmiből se maradtam ki,pont akkor maradtam ki minden jóból mikor "szépfiúm" volt. Nem a külsejére írtam a lavírozást,hanem arra hogy ha 2 fiú közt lavírozok,az egyik jól néz ki,a másik rendes,nincs tökéletes pasi...ez van,ez az élet..

Nem a pénz miatt vagyok vele,amint írtam belső értékek miatt!!

2011. jún. 7. 14:13
 10/20 anonim ***** válasza:

szia,utolsó vagyok.

Én is voltam hasonló szituban, vártam a változást,a borotválkozásért is 5hónapot kellett várnom. 1,5 évig voltunk együtt és elegem lett. Az első félévben még szerelmes is voltam, aztán rájöttem h senkit se lehet és szabad igazán megváltoztatni. Gondoltam már végre én is megállapodok,hiszen belsőre minden jó-bár azért voltak hiányosságok,de hosszútávon-esetleg férjnek,apának álom lett volna. De nem bírtam....Szakítottam, már szex közben másra gondoltam...

És nekem is volt kigyúrtabb álompasim külsőre.Na ő engem megcsalt. Agyilag persze zokni volt a csávó.

Más.


Lényeg, hogy sajnos nekem iszonyúan kell a kémia.(persze volt már meg a kémia állatira olyannal is aki mégcsak külsőre nem is tetszett).Sajnos én ilyen vagyok,nekem a kémia az első, aztán vagy alakul belőle több, vagy nem. Nekem kell az izgalom,a vadság,az őrület.Még ha fájdalommal is jár. Ha esetleg 30 évesen is ez lesz a szitu, akkor talán én is megállapodok egy olyan mellett, aki mellett már elég lesz hogy tudom jó életem lesz,biztonság,és akinek szülök. De még nincs így...23N

2011. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!