Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy buktassam le a paromat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le a paromat? SEGITSEG!

Figyelt kérdés

Na nemsoka megyek a paromhoz,es hat nyomos okom van azt feltetelezni,h pikans uzeneteket valtott egy csajjal,tudom hogy eddig nem csalt meg,ebben biztos vagyok,de most lehet keszul ra!!!Azt mondja,h o csak egy baratja es sokat hulyeskednek,na de azert a hulyesegnek is van egy bizonyos hatara!!Sose voltam feltekeny tipus,csak a normalis szinten,na de azert ez mar sok!!Tudom,h kitorolte azokat az uzeneteket,de adjatok tippet,h buktassam le??Az o szajabol akarom hallani!!Annyit azert megerdemlek,szerintem!!

Csak komolyak!!!!Valaszokat koszonom!!


2011. máj. 13. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele komolyan. Ne a másik iránt érdeklődj, hanem a ti kapcsolatotokról. Megérzed azt, ha nem őszinte.Annyit megkockáztathatsz, hogy azt mondod, hogy te már nem vagy biztos az érzelmeidben.
2011. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudsz az üzikről ? Mik voltak bennük ?

Lehet csak tényleg egy barátja és csak hülyéskedtek.

2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Megnézted az üzeneteit onnan tudod? Tudja ezt a párod? Amúgy fogalmam sincs hogy lehetne, talán ha megnézted, akkor mondhatod hogy mit láttál, ha utána vállalod azt hogy hogy mersz bele nézni a telefonomba... veszekedést. De azért majd írd meg mi volt, mit tettél.
2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Blöffölj :D

Mond, hogy beszéltél a másik csajjal, mindent elmondott neked, de te az ő szájából akarod hallani az igazat :D

Ha láma a fiúd akkor simán bedől és elmondja amire kíváncsi vagy.

2011. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jah ha tudsz valami konkrétat az üzikről azt mondd el. nem hiszem, hogy letagadná, legalábbis jobb esetben nem. :/
2011. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem félnék elmondani,hogy megnéztem a telefonját(Nem szokásom,de ha okom lenne rá,akkor belenéznék).Ha Ő megcsalásra készül nehogy már azzal vagdalkózzon,hogy belenéztél.Azért van külömbség a két dolog közt.

Kérdezz rá.

2011. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!!Holnap megirom mi volt!!Amugy a nem a telefonjaba hanem a facebookon!!Az elejen megegyeztunk,h megnezhessuk egymaset,de en akkor azt mondtam,h folosleges mert bizok benne,na de most volt egy rossz megerzesem es lam igazam volt!!Szoval igy tudtam meg!!nagyon szeretem ot,de itt betelt a pohar!!Akkor majd holnap irok es hat szoritsatok!!Ja en 23 eves vagyok a parom 30!
2011. máj. 13. 16:05
 8/14 anonim ***** válasza:
na de el ne felejts írni :D
2011. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem döntsd el, hogy fontos-e Neked a párod! Ha igen, akkor ne akard lebuktatni! Az ilyen flörtölések amúgy is csak a kapcsolat egyik problémájának az okai. Meg kell keresni a problémát, kezelni kell, és a tünet is el fog tűnni!

Semmi esetre sem javaslom, hogy a szemére vesd, hogy mit bogoztál ki róla! Mindenképpen azt a képet fogja erősíteni, hogy bizalmatlan vagy vele, és ez méginkább kiviszi a kapcsolatból. Most már szemlesütve kell majd Veled találkoznia, míg a másik nővel önfeledt lehet.

A számonkérés nem célravezető. Ne építs számára börtönt, a börtönből csak a menekülésen jár az eszünk.

Újítsd meg a kapcsolatotokat, menjetek el kettesben egy hétvégére(ahol nincs térerő) és érezzétek jól magatokat kettesben! És éreztesd Vele, hogy milyen fontos Ő Neked!

2011. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy te még szereted?
2011. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!