Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy 22évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 22évesen nem vagyok elég érett (agyilag) egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Helló! 22évesen nincs barátnőm pedig szeretnék de mikor ott vagyok hogy összejönne valami valahogy a végére mindig elkezdem les.z@rni az egészet.Pl_Beszélek egy lánnyal minden okés rájövök hogy többet akarna és megfutamodok kifogásokat keresek meg nem veszek róla tudomást. Pedig kivánom a nőket (nem vagyok bu*i) meg a sz.exet is és lehetne vagy 100 csajom mert jóképű vagyok és sokat sporotolok tehát nem vagyok se csúnya se nyeszlett.Lassan arra gondoltam hogy nem fog érdekelni minden hétvégén elmegyek inkább bulizni és partypics.ákat k****ni mert szellemileg értelen vagyok egy kapcsolathoz :(
2011. jún. 7. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tedd azt.
2011. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
vagy menjek el pszihológushoz?
2011. jún. 7. 15:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy segítene. Lehet, hogy valami családi vagy gyeremekkori probléma miatt van ez.
2011. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 eNerdzsy ***** válasza:

Szerintem egyszerűen görcsölsz.

Ha kezdene valami komolyabbra fordulni nem kell azt gondolni, hogy itt a világ vége.

Csak szépen fokozatosan mintha egy haverral beszélgetnél.

2011. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szóval kihasználod, áltatod a lányokat. Értem. Szerintem ne is beszélgess lányokkal, ők jobban járnak így. És te is.
2011. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megszólalt a feminista, csak kicsit félreértette a kérdést.
2011. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

:D hát tényleg feminista vagyok, mert leírtam a véleményemet...-.-


De igazad van, a kérdésre nem adtam választ, viszont nem is értettem félre.


Igen, lehetsz éretlen még 22 évesen is. Sőt. Amennyi éretlen húszonéves pasi szaladgál mostanában, ezen semmi meglepő nincs is.


"mikor ott vagyok hogy összejönne valami valahogy a végére mindig elkezdem les.z@rni az egészet.Pl_Beszélek egy lánnyal minden okés rájövök hogy többet akarna és megfutamodok kifogásokat keresek meg nem veszek róla tudomást."


De hogy az előző válaszoló is értse. Ez nagyon éretlen és bunkó viselkedés. Gondolom azok a lányok nem igazán érdemelték meg, hogy csak úgy semmibe vedd őket, miután ők már azt hitték, hogy végre lesz köztetek valami. Szerintem ez éretlen és gyáva dolog.

2011. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondoltam erre írod, de lehet az ő szemszögéből másabb, szerintem pont egy nő fogja fel hamarabb, hogy mivel van dolga, és nem éli bele magát.. szimplán jó fej találkozni kéne még után következik ez be.
2011. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és erre írtam ezt az általánosító, védelmező hozzászólásra. Igaz meg kell beszélni, mert nem vagyunk gondolatolvasók.
2011. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze, természetesen nem tudhatjuk az egész történetet.

Nem is akarok dobálózni inkább, szar napom van.

2011. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!