Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy 22évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 22évesen nem vagyok elég érett (agyilag) egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Helló! 22évesen nincs barátnőm pedig szeretnék de mikor ott vagyok hogy összejönne valami valahogy a végére mindig elkezdem les.z@rni az egészet.Pl_Beszélek egy lánnyal minden okés rájövök hogy többet akarna és megfutamodok kifogásokat keresek meg nem veszek róla tudomást. Pedig kivánom a nőket (nem vagyok bu*i) meg a sz.exet is és lehetne vagy 100 csajom mert jóképű vagyok és sokat sporotolok tehát nem vagyok se csúnya se nyeszlett.Lassan arra gondoltam hogy nem fog érdekelni minden hétvégén elmegyek inkább bulizni és partypics.ákat k****ni mert szellemileg értelen vagyok egy kapcsolathoz :(
2011. jún. 7. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pippantsd le őket minek kapcsolat?
2011. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az érettségi szinted elsősorban rajtad múlik, nem máson....az hülyeség, hogy verd át a nőket, aztán majd megkomolyodsz, mert ez nem olyan, hogy csett és éretlen hülyéből egyik reggel komoly felnőtt leszel....ha érett akarsz lenni, azt el kell kezdened építeni...nem az a megoldás, hogy sz.rsz az egészre és nekiállsz csak szédíteni őket
2011. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Igen, lehetsz éretlen még 22 évesen is. Sőt. Amennyi éretlen húszonéves pasi szaladgál mostanában, ezen semmi meglepő nincs is."


Ja igen, de a 20-on éves csajok azok annyira érettek, hogy hihetetlen. Unalmas már ez a "pasik éretlenek, de a nők nem" duma.

2011. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó.


És aztán ki a fene mondta, hogy a nők nem lehetnek éretlenek húszon túl????


Jajistenem, komolyan mondom...ez már katasztrófa.

2011. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"És aztán ki a fene mondta, hogy a nők nem lehetnek éretlenek húszon túl????


Jajistenem, komolyan mondom...ez már katasztrófa."


Örülök, hogy neked az én egy mondatom jelenti a katasztrófát. Nézd meg a kérdések nagy részét. Huszon éves csajok írnak kétségbeesetten, hogy nem-e gáz, hogy ha egy évvel fiatalabb a pasija. De természetesen ők már érettebbnek hiszik magukat mindenkinél. A velük egykorú vagy fiatalabb srác az csak egy hülye gyerek.

2011. jún. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!