Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért vonzó ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy lány,kicsit duci,gyönyörű arca van ezért van érte oda minden pasi?
2011. jún. 7. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos nagy a melle.
2011. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom jófej is stb. Am nálam is az arc a mérvadó :)
2011. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csipem az arányosan telt cuki csajszikat.
2011. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz kicsit duci alatt... Engem is hívnak pufinak pedig tök normális testalkatom van (nem tehetek róla hogy nem vagyok gebe, van mellem meg fenekem xD) De amúgy van férfi aki először a lány arcát nézi és nem a mellét...
2011. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentelővel nem értek egyet, én még sosem találkoztam olyan férfival aki először arcot néz:D


Szerintem nem az arca az elsődleges, a KISUGÁRZÁS dönt el mindent. Lehet valaki kövérebb is, ha tisztában van magával és elfogadja, szereti a testét, akkor simán rákattannak.

2011. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!