Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál ha szeretne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha szeretne az exed, mégis más csajt is szédít?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Exem? Semmit.
2011. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hehh..most én pont igy vagyok..:// másfél éves kapcsolatomnak vége..az exem másik csajjal jár..én szeretem őt ő is engem..mégis vele van..://... ha annyira szeret téged ugyis visszamegy majd.. :)
2011. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így, úgy gondoltam, hogy nekem ő a nagy Ő, még valahol mindig úgy gondolom, de már egyre homályosabbak az emlékek. A lényeg, hogy elküldtem melegebb éghajlatra, mert velem ne szórakozzon.
2011. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ex. Innentől kezdve annak csapja a szelet, akinek akarja. És azt érez irántam, amit akar, nem túlzottan foglalkozom vele. Akkor sem, ha én se vagyok irányába semleges. Ha valaminek vége, akkor vége, és pont, velem ne szórakozzon, mert nem hagyom ;)
2011. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!