Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Mia véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mia véleményetek? (15-16éves)

Figyelt kérdés
Elég félős lány vagyok 14 éves...eddig 2 barátom volt...mind a kettőnek összetörtem a szivét mert elég bizonytalan vagyok csókolózni se merek ezért még nem csókolóztam...ez nagyon kiábrándító ha nem merek néhány dolgot pl.: csókolózás?:// csak normális válaszokat kérek...
2011. jún. 7. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak türelmes srácot kell kifogni, vagy megmondani nekik, hogy nem hajt a tatár, te még nem vagy készen az ilyen dolgokra.

Én büszke vagyok RÁD, hogy nem olyan vagy aki 13 évesen már a szüzességét is elveszítette.

2011. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem a csókolózástól nem kell félned, próbáld ki ha nem tetszik akkor ne csináld, de próbáld ki abból nem lehet bajod csak bátran
2011. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja hát igen itt a problem eléggé bátortalanka vagyok:$:) de első válaszoló hát köszönöm:'D
2011. jún. 7. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fő probléma az lehet hogy nem is vonzódtál

az eddigi barátaidhoz igazán.

Mert ha igazán tetszik valaki az egy kicsit szexuálisan is

felizgat,és alig várod hogy megcsókoljon.

Félre ne értsd nem azt mondom hogy ugorj fejest mindenbe,

csak válasz magadnak olyan partnert aki meg van köztetek

a bizsergés.

2011. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nyugodj meg, akinek azért összetörted a szívét, mert bizonytalan voltál, és nem mertél velük csókolózni az igazán nem is szeretett téged. Egy igazi társ inkább támogat, és örül, hogy a társaságodban van, ismer, és kivárja azt az időt amikor elég érett leszel érzelmileg egy csókra. Nincs ebben semmi rendkívüli, hiszen még nagyon fiatal vagy. Légy biztos önmagadban, hallgass a belső hangodra, ne másoknak akarj megfelelni, és ha felkészültnek érzed magad /lelkileg/, akkor elcsattanhat az első csók is.
2011. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem törted össze a szívüket. Max megpróbáltak érzelmileg megzsarolni, hogy smárolhassanak veled, de nem sikerült nekik. Emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod semmiképp! Várd ki azt az időt, amíg érett leszel egy kapcsolatra, a csókra, a szexre. Megvan mindennek a maga ideje, érzi azt az ember belülről, hogy mikor minek az ideje jött el. SOHA ne hagyd magad befolyásolni és olyan dologra rávenni, amit nem szeretnél!
2011. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Majd meg fogod találni azt a fiút akinél érzed, hogy eljött az idő és aki elég türelmes lesz ahhoz, hogy finoman beavasson ez egyáltalán nem ciki inkább erkölcsös ne hallgass azokra akik mást mondanak
2011. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem nem volt pasim( 14 vagyok), de ha elkalandozok a gondolattal, hogy vkivel összejövök, és a csókra gondolok uhh...hát..merni mernék, de félek h elcseszem vagy nemis úgy kell ahogy én csinálnám:SS
2011. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
édesek vagytok, én se smároltam még de most meg fogom tenni! Ha nem sikerül bepróbálkozok egy 14 évesnél akit már hónapok óta nézegetek
2011. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
f17 előző
2011. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!