Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippek, ötletek? (Csak értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, ötletek? (Csak értelmes és érett válaszokat.! )

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám kicsit feldobni a kapcsolatunkat? Volt egy kisebb veszekedés közöttünk és úgy érzem valami, most nem olyan mint eddig volt:/ Persze meg beszéltük az egészet, de még is örülnék, ha valahogy fel dobhatnám újra a kapcsolatunkat, csak semmi ötletem nincs hogyan :S

17/L


2011. jún. 7. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy min vesztetek össze!

Szerintem járj kicsit a kedvében, nézzetek olyan filmet amit szeret, egyetek azt amit Ő szeret (persze azért olyant válassz ami a Te fogadra is való).

Csinálj valamit ami már a szíve vágya! De ahogy észrevettem a pasiknak a hasukon át vezet az út a szívükhoz, no meg a szexen!

2011. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azon vesztünk össze, hogy volt egy program a városban ahova nem tudtam elmenni, mert lábra alig tudtam állni és így besétálni nem tudtam volna. Mikor anyám ment mamához meg kértem hogy legalább haveromhoz vigyen el, mert meg pusztulok otthon és amikor felhívott kiakadt, hogy ott vagyok és ha ő hív valahova én nem megyek :/ Nem így akartam azt a napot... :/ Nagyon nem... Szóval nagy nehezen megoldottam, hogy be jussak városba és ott pedig meg beszéltük:), de akkor is szeretnék a kedvében járni:)

A film pedig nehézkes, szereti a horrort én meg a plafonra mászok tőlük :/ A kaját pedig még én is össze tudom hozni szerintem :)

Köszi a választ!:) Továbbiakra is kíváncsi lennék :)

2011. jún. 7. 19:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig gumicukrot veszek neki. Egyszerűen imádja, és látom, hogy pusztán a gumicukor látványa boldogságot okoz... :D Kicsit olyan kutyafeeling, mint a jutalomfalatkák, dehát... XD
2011. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Hú le fogtok pontozni, de annyira kamaszok vagytok még, hogy öröm olvasni!:)

Én is ilyen voltam, de gondoljatok már bele!...

Ezen vitázni????

A srác egyrészt egy icipicit f.sz, ha igazából szeretne, nem tudná elviselni, hogy látja, hogy téged ez bánt. (mert érzi, ez biztos.)

Meg mondjuk alapból nem hisztizik ilyen piti dolog miatt 3 mondatnál nagyobbat...

Te meg mint valami öleb rohangálsz csaholva egy fél mosolyáért, közben komplett bolondot csinálsz magadból.

a fiúkat irányítani kell, én ezt már hosszú idő és sok fiú után megtanultam.

Mindet.

Te kell, hogy legyél a magabiztos, a meghódítható, az, akit ki kell érdemelni.

Nem a rohangáló kiskutya.

Bocsi remélem nem bántalak meg, hangsúlyozom én is ilyen voltam!... Ezt egy pasi sem értékeli, sőt, ez felhúzza őket!

Szóval tudom furán hangzik, de az én tanácsom, hogy ne érdekeljen a dolog.

És meglátod, hamarosan ő fog "pitizni".

De cáfoljon rám akármelyik FÉRFI, hogy nem így van.

2011. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsóval viszonylag egyetértek. Nem 100%ig, de srác vagyok és kb ez igaz rám is. Tény, hogy ha valahova el tudsz menni, akkor eltudsz menni pároddal is, de ez annyira nem nagy ügy, hogy...

Olvass el pár darab értelmes problémáról kérdést és érteni fogod :)

2011. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lehetne azt, hogy nagyjából fele-fele arányban keresse a pasi kedvét a csaj, és fordítva?
2011. jún. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Én érett fejjel másként látom a dolgot ,mint a többiek!Szal azon vesztetetk össze ,mert a barátoddal nem tudtál találkozni ,de helyette a haverodnál voltál???Ez egy picit genny dolog volt tőled!A másik az hogy az a haver fiú vagy lány?Mert ha fiú akkor sok jót ne várj a kapcsolataidból!Ha úgy érzed ,hogy a veszekedés óta másabb akkor ezt a csalódást a fiúdból ki nem űződ!Ezt már bas....hatod!Előbb gondolkodni kéne és aztán cselekedni!
2011. jún. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Remélem tényleg nem fiú az a haverod, mert akkor tényleg nagy hibát követtél el.

Írod itt a filmet, hogy ő nagyon szereti te pedig utálod. Miért nem próbálsz meg azzal a kedvébe járni, hogy az ő kedvéért elmész vele. Hisz szereted, nem? A komoly kapcsolatok arról szólnak, hogy a másikért, másik kedvéért olyanokat is megteszünk, ami nekünk nem biztos, hogy maximális élményt nyújt.

2011. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat se fog sokáig tartani :)

A srác nem bízik benned, meg tulajdonképpen birtokolni akarjátok egymást, te bizonytalan vagy ahogyan ő is... Szóval lesz itt nagy kavarodás, de egy biztos a vége a pusztulás lesz és vélhetően te fogsz lépni először.

2011. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hm.. :D ebbe bele buktatok mind :)) Igaz hogy az a haver fiú, de attól függetlenül a párom bízik bennem ;)) Hmm.. Mi van még itt?:D Nem örülök, hogy az x-edik kommentelő leszólja őt, már nem tudom melyik szóval nem is érdekel... Nem hinném hogy nem tartana sokáig, mivel lehet hogy csak 7,5 hónapja vagyunk együtt, de az a veszekedés óta, minden rendben van.

És a filmes témára rátérve, nem fogok elmenni horrort nézni, mikor rettegek tőlük.. Mindent a másikért... Itt is vannak határok;) Amit nem bír az ember, azt nem fogja eröltetni... Ennyi:)

2011. jún. 12. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!