Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szállítsam le a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szállítsam le a fiút?

Figyelt kérdés

Nem akarom az egész történetet újból leírni " Mit tegyek? Nem akarok se belőle hülyét csinálni, se magamból.16/L" ezen a címen megtaláljátok a régebbi kérdésem,ott le van írva az egész sztory.

Szvl a srác már annyira nyomul,hogy az már nagyon zavaró,mondtam neki szépen,céloztam rá csúnyán is,hogy nem akarok tőle semmit és most nem kell nekem fiú.. DE ő jön olyanokkal,hogy ilyen aranyos lánnyal még nem találkozott,és harcol értem akármeddig,mert,hogy ő nemtudta megízlelni az igaz szerelmet.. Nem hiszem elhogy nem is ismer,nem is találkozott még velem,de ő szerelmes belém meg ez meg az.. Hogyan szállítsam le?Kérjek meg egy fiút,hogy segítsen?Vagy mi? Elég egyértelmű volt a célzásom felé,hogy nem akarok tőle semmit.. De ő nem érti..


2011. jún. 7. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oszd ki. De úgy istenigazából.
2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:

nekem is volt ilyen, mikor tizenéves voltam. mondtam szépen, nem értette. mondtam emelt hangon, azt sem értette. mondtam kifejezetten csúnyán, nem értette.


végül szóltam apunka, hogy idegesít ez az alak, ő elbeszélgetett vele, azt megértette (pedig nagyon halkan beszélt és nem volt aggresszív. apám sosem volt az). mai napig nem tudom, mit mondott :)


Neked is ezt javaslom...

2011. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bnőmnek is van ilyen "hódolója" nála sem működött a szép szó.Nem nem erőszakról van szó, csak szimplán bnőm elé mentem edzésére, mert tudom, h odajár a figura is, és, hát nem kisdarab manusz vagyok. Ez,h megjelentem, és élőben is látott, nem csak fészbukkon, elég volt h összekaksizza a kis gatyóját. Szal azóta nem hallottunk a barátunk felől. Kérj meg te is egy lapaj manuszt, h korzózzatok a szeme láttára, mint pár. 24/F
2011. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele összeveszni mert nincs vele úgy semmi bajom,de ez..


Utolsó: Nincs f*xom,úgyhogy nem fog menni XD

2011. jún. 7. 19:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nézd levegőnek, és ne foglalkozz vele, majd megunja.


És még véletlenül se érdekeljen ha hülyét csinál magából, az már az ő baja. Ha pedig minden part szakad, akkor szólj apádnak majd az lecsapja, ez egy apa dolga ;)

2011. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát izé.. 20km-re lakik tőlem,nem akarom élőben meglátni XD

De most azok az ismik között közel sem találok egyet,aki erre most hajlandó lenne :S

2011. jún. 7. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja meg legyél már határozottabb, és ne mondjál ilyeneket, hogy "Hát izé"...
2011. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
küld el a pokolba
2011. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most már az lesz,de mit mondjak neki,ami hatásos is?Azonkívül,hogy nem akarok tőle semmit és jó lenne ha ezt megértené?
2011. jún. 7. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:
simán ordítsd le, hogy nem érdekled,tünjön a pokolba, és ha még1x próbálkozik akkor nem lát többet.
2011. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!