Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám igy elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám igy elfelejteni? Vagy mit csináljak? Azt sem tudom már. Légyszives csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés

Na szóval kb másfél hónapja mentem szét az 1.bnőmmel aki külsőleg is nagyon különleges,belsőleg meg egy nagyon érző ember...radásul ő nagyon nem egy egyszerű eset sok dolog miatt is...elég sok "hülye dolga" van de ő igy tökéletes szval nem egy lány a 100 közül...lehet azért is beszélek igy róla mert még mindig ugyanúgy szeretem őt...

A lényeg hogy akkor is nagyon megviselt ez engem most pedig főleg mert leérettségizett aztán most pont abba a suliba jött szakmát tanulni ahol én is vagyok ráadásul arra a szakra igy elkerülhetetlen hogy akár heti több alkalommal is összefussunk meg hasonlók...és ez igy elég szar nekem...hogy lehet igy egy ilyen embert elfelejteni vagy valami?:S:(

én 18/F ő 18/L


2009. szept. 19. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkabb jarjatok megint.
2009. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz ez aztán értelmes volt:S mert az olyan könnyű mi?:S
2009. szept. 19. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú haver nehéz helyzetben vagy.

Próbálj meg össze jönni egy másik lánnyal különbben nem fog menni,csak ha valaki eltereli róla a figyelmed.

2009. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt a szakításom.Mindenki azt mondja,hogy hagyd a francba,el kell fogadni,találsz jobbat,stb,stb.Csak ezek az emberek az általános hülyeségeket mondják,nem értik mit érez az ember.Én azt mondom,hogyha nagyon szereted,küzdj érte,mert lehet hogy megéri.Nem is olyan nehéz ha egy légkörben vagytok,nekem nehezebb mert kilométerek választanak el egymástól,de én mégis úgy döntöttem hogy mindent meg fogok tenni,hogy visszakapjam.Persze nem durva dolgokra gondolok,hanem fondorlatokra,na de ez van.Ha sikerül,akkor megérte,és a sors is úgy akarta hogy együtt legyünk.Nem tudom milyen típusú srác vagy,de mutasd neki most az ellenkező oldaladat mindenben.Ha eddig csendesebb voltál,legyél vagányabb.Ha eddig csak a buli érdekelt,érdekeljen most a színház,vagy kiállítás...Ha eddig nem érdekelt az ő hobbija,vesd bele magad hogy ismereteket szerezz róla...
2009. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet benne valami amit irtál szval azért köszi:)Csak neki régebben ez is a gondja volt velem mert hogy ő szerinte nem adtam önmagam és hogy mert nem voltam olyan természetes...pedig pont hogy melette voltam az aki vagyok...szóval nem tudom lehet azt hinné hogy csak direkt játszok egy szerepet mert végülis azért ismer engem hogy milyen vagyok...vagy nem?:S
2009. szept. 19. 20:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet benne valami amit irtál szval azért köszi:)Csak neki régebben ez is a gondja volt velem mert hogy ő szerinte nem adtam önmagam és hogy mert nem voltam olyan természetes...pedig pont hogy melette voltam az aki vagyok...szóval nem tudom lehet azt hinné hogy csak direkt játszok egy szerepet...vagy nem?:S mert végülis azért ismer engem hogy milyen vagyok...
2009. szept. 19. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy ő azt hiszi,hogy csak szerepet játszol,ezt a szerepet neked teljesen hitelesen kell eljátszani.Erre lehet azt mondani is,hogy sokrétű ember vagy,most ez az oldalad került előtérbe:)Én is úgy kértem tanácsot ez ügyben,mondjuk én lány vagyok,de a lényeg ugyanaz.Ez egy kicsit olyan mint egy akcióterv,lépésről lépésre fel kell építeni.Az enyém fel van,és lassan hajtom végre a pontokat,mert ilyen esetben nem szabad kapkodni,mert akkor az mesterkélt.Ezekbe be kell vonni más embereket is,másokon keresztül megközelíteni.Tehát pl.jó hatást gyakorolni a legjobb barátnőjére.Nem kikezdeni vele,pl.olyan témában érdeklődni,vagy segítséget kérni,ami a barátnődnek fontos vagy érdekli.A barátnődet meg se említeni.Na most a csaj ha el van bűvölve hogy te milyen aranyos,információéhes vagy egy témában,ami téged eddig nem érdekelt,vissza fogja mondani a barátnődnek tuti!Megemlítheted,hogy voltál vmi kiállításon,és az milyen szuper volt,vagy ilyesmi!Vagy ha van testvére,akkor azzal is ezt eljátszani.A lényeg hogy másoktól kerüljön hozzá pozitív vélemény rólad:)Vele nem szükséges beszélgetned,lehet hogy a szeme sarkából elkezd majd téged figyelgetni,hogy most mi van:)Az öltözködést is vagányabbra veheted:)Szóval ezeket meg kellene próbálni,ha még mindig szereted,erre nem lehet mondani hogy most rányomultál.Ha erre a sok mindenre nem reagál semmit egy idő után,akkor sajnos ezt el kellene fogadni,de én is úgy vagyok vele,hogy a végsőkig bízok:)
2009. szept. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!