Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni, hogy visszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy visszakapjam vagy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre Bocsánat a hosszú mondókáért!

Sztori:


Volt egy 2 éves kapcsolatom, de sajnos 1 hónapja vége lett. A lány szakított.

Első héten tepertem, meg nem is. Ezt úgy kell érteni, hogy szakítás után 2 napig semmi sem történt, majd utána rávettem, hogy találkozzunk. Találkozón ő elsírta magát, én magyarázkodtam, értetlenkedtem, ő sem tudott értelmes válaszokat adni, csak mekeget-makogot.

Ismét el telt egy kis idő és ismét találkoztunk.. Na ezen a találkozón ismét az a meghitt hangulat volt, ismét azok a pillantások, simogatások, ölelések, nevetések, suttogások és vibrálások(nem csak az én részemről!!)

Hazakísértem ölelés, puszi, 3x visszafordultunk megnézni, hogy a másik vissza néz vagy sem..

Eltelt kb 1 hét és nem beszéltünk, majd ismét elkezdtünk beszélgetni ismert közösségi portálon. Ha kirakok valamit akkor ahhoz megjegyzést fűz, képeim alá ki ír.. de ennyi.

Ha írok neki akkor flegma, bunkesz és nem törődöm!

Megbeszéltük, hogy akkor legyen egy tisztalapos megoldás, legyünk barátok és kezdjünk el építkezni, persze kijelentette, hogy ő már nem akar semmit, szóval ha hátsó szándék van nálam akkor jobb ha bele sem kezdünk.. Én persze ijedten és összetörve belementem.. na azóta sincs semmi. Nem tudom, hogy mit csináljak, nem tudom, hogy mi lenne a legjobb.

Szakítás előzményeiről csak annyit, hogy szerintem süket duma.. :)

Azt mondta hogy már egy ideje érzett valamit belűl, hogy nem az igazi, de már kb 2 hónapja.. mintha nem lenne szerelmes.

Na ezt viszont nem hiszem el! Egyszer sem éreztem semmi fajta változást.. Megmaradtak a szokásos pillanatok, érintkezések, beszélgetések.. és ő erre azt mondja hogy már 2 hónapja nem szerelmes? Az ember észre veszi ha valami már nem kóser, ha kihül valami akkor azt észre lehet venni, nincsenek meg azok a pillantások, nincsenek meg azok a beszélgetések, azok a meghitt kettesben eltöltött idők.. akkor már minden megváltozik.. de ilyen nálunk nem történt.. Este összebújtunk, szerelmesen néztünk egymásra, vibrált körülöttünk minden, majd reggel jött a hidegzuhany hogy vége..


Meg akarom kaparintani ismét, de az is lehet hogy jobb lenne tovább lépni. Nem tudom mit tegyek. Prbáltam nőzni, de hányingerem lett csak.. Minden nap iszok, sokat dohányzok, valamikor nem eszek 2-3 napig, depresszió, fosás, fej fájás minden megvan..


Valami hasznos tipp, hogy hogyan szerezzem vissza, vagy hogyan felejtsem el?


23/F


2011. jún. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ez igen különös..mert igazad van ha tényleg nem lett volna szerelmes azt észre vetted volna..szóval ez csak "süketelés" volt a részéről szerintem..véleményem szerint ha nem vagy nagyon szerelmes ebbe a leányzóba, akkor inkább próbáld meg elfelejteni, mert ki tudja hogy mikor csinálná ezt újra meg veled...remélem érted hogy mire gondolok..
2011. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen.. értem, csak van egy kis bökkenő.. Iszonyat durván szerelmes vagyok, ez tipikus egyszer az életben jelenség.. voltak bnőim, de senkinél nem éreztem ilyet mint nála..

Ha trágár lennék ezt írnám: pöts kivan :)


nem tudom mit tegyek.. szeretném visszakapni.

Ismerem minden porcikáját, minden agytekervényét.. és nem tudom hogy mihez nyúljak hirtelen.. lehet hagyni kellene a dolgokat kis időre? És ha hagyom akkor lehet minden remény elvesztek, ehhhh.

2011. jún. 7. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg komolyan szereted akkor ne hagyjad a dolgot semennyi időre, még most próbáld akkor meg visszaszerezni, amíg még "friss" a kapcsolat..ha meg nem jön össze ne bánkódj...lesz más nő..mert ha nem fogad vissza, akkor mégse ő volt az igazi..:) remélem tudtam valami segíteni..:) ja a depresszió meg az ilyen "betegségek" idővel elmúlnak..
2011. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tudtál segíteni.


Akkor lehet nekiállok ismét a visszahódításnak.. Csak nagyon be vagyok fosva a visszautasítástól..

Alszok rá egyet, hogy hogyan is legyen ez az egész.

2011. jún. 7. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
így van aludj rá egyet:) ezt egyedül neked kell eldöntened hogy mit akarsz..:)
2011. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én exem se vette rajtam észre,hogy már hetek óta nem voltam belé szerelmes!Egyszerűen eltud múlni...én is 23 vagyok. Sajnos pár hét alatt rádöbbentem,hogy valami nem stimmel velem és szakítottam.Neki eszébe se jutott volna h szakítani szeretnék....

Én helyedben nem nyomulnék már...Tök megalázó h veled szakítanak és még te tepersz utána...Hol van ilyenkor a férfiúibüszkeség:D

2011. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóval nem voltál te sem szerelmes, de azért még játszadoztál egy picit.. :)

És csak úgy még toltad neki a rizsát, toltad és csak toltad, sőt még elkezdtél neki beszélni a gyerekről, meg hogy mikor építkezünk már dumát is mi?!

Szerintem te nem ilyen voltál :) pedig ő ezt csinálta.

2011. jún. 7. 21:42
 8/8 Zsolttötötötötö ***** válasza:

Most ezt komolyan olvassam el???

Én azért járok ide, hogy röhögjek a idióta aberált eszetlen barmokon, de erre ilyenekkel bombázol engem, és több embert is.......elképesztő.

2011. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!