Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell inkább a nőnek? Alázás, amitől tudja hol a helye, vagy kényeztetés, ami bizonytalanná teszi?

Figyelt kérdés

A párom eljött a férjétől, mert örökké alázta, verte, követelőzött, ocsmányul beszélt vele, megkövetelte hogy pl. a ruha reggelre legyen kitéve az ágya mellé, és hasonló kaliberű dolgok... És ha nem úgy történt, akkor volt hogy elcsattant érte egy-két pofon is.

Mikor mi együtt laktunk, és láttam, hogy sok dolga van, eszembe sem jutott volna ilyeneket a fejéhez vágni, vagy számon kérni rajta dolgokat. Ha láttam, hogy pl. nincs elmosogatva, nem anyáztam érte, hanem nekiálltam és megcsináltam, hogy ezzel se legyen gondja, és több időnk legyen egymásra.

Erre egy év után megkaptam tőle, hogy sokkal jobb volt az előző helyzet, mert ott megvoltak a férfi-női szerepek, és én nem vagyok igazi férfi. Vissza is ment hozzá!!

MOST AKKOR MIRE VÁGYNAK A NŐK???? Segítségre, együttműködésre, szeretetre, vagy alázásra, folytonos helyrerakásra???? Ugye nem a második? Mert akkor nekem nem sok keresnivalóm van párkapcsolat ügyben...

36 F


2011. jún. 7. 23:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Az is beteg, aki egy nőnek hagyja magát, hogy megverje :-)
2013. febr. 1. 14:04
 22/22 (Z) ***** válasza:
Sokáig csak pasikkal dolgoztam együtt, feleségem és lányaim jelentették a női társaságot. Őket tisztelem, becsülöm értem. Mostanság nőkkel dolgozom együtt, s Velük nem tudok soha zöldágra vergődni ... Az a sejtésem, hogy szeretik a határozottságot. Kérés, figyelmesség náluk nem játszik ... Légy humoros, de határozott, kemény, félreérthetetlen. Ne törődj a hisztivel, mert csak megbolondulsz, általában napi szükségletük egy kis hiszti úgy is csak.
2013. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!