Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy egy nővel/pasival már 120x nem sikerült összejönni, meg tudod, hogy reménytelen az egész, és mégis úgy éreztétek, hogy ő kell? Meddig tartott nektek ez az érzés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Volt/van
2011. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm. Vagy 4-5 évig próbálkozott, több mint 1 éve jöttek össze, és nagyon boldogok :)
2011. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kell elképzelni ezt a 120 alkalmat?

120x szembejött veled az utcán te meg elszaladtál vagy 120 randi volt?

2011. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
haverom... 9. óta szerelmes az osztálytársába. most érettségiznek, és a csaj ki fog költözni amerikába.. de a srác nem adja fel.
2011. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt/Van de úgy érzem, hogy nekem senki se kell rajta kívül de van mikor ő se bonyolult ez.. :(
2011. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt. 5 évig tartott. Most már hál istennek kiszerettem belőle. Én nem a meghódítására törekedtem, mert az lehetetlen volt, én azon voltam, hogy kiábránduljak belőle.

A legro.hadtabb vicc az egészben, hogy mikor már egyáltalán nem kellett és gondolni sem gondoltam rá, semmi, akkor bepróbálkozott... :D

20L

2011. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem most van valaki akivel egy ideje beszélgetek, de sajnos távolság miatt úgy se lehetne semmi, még is valamiért nagyon akarom őt.
2011. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt/van.

Még mindig tart ez az érzés,hogy őt akarom,senki mást.

19/L

2011. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most is van. Már vagy fél éve tart és nem akar elmúlni... :(
2014. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Van hát, már 3 éve.

Elhívtam közös programra, nemet mondott. Szerintem fel sem fogta, hogy kettesben akartam lenni vele.

És tényleg, amikor nem találkozok vele hónapokig (direkt kerülöm), tuti akkor jön és udvarolgat. De még mindig nem történt semmi konkrét.

Már ott tartok, hogy ráugrok, mert nem bírom tovább.

2015. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!