Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Nemtudom mi van.

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon bejön, tudja is nagy valószinűséggel, a múlthéten találkoztam is vele. Minden jó volt, jól éreztük magunkat, megbeszéltük, hogy még a vizsgáira tanulnia kell, ezért a hétvégén nem találkozunk. Egy busszal megyünk reggelente, de nem tudunk túl sokat beszélni a helyek miatt... Az egyik nap este megcsörgetett, de nem vettem észre. Amikor hivtam nem vette fel, majd mikor újra próbálkoztam ki volt nyomva. 1 napra rá kerestem 1 rossz időpontban, nem tudta felvenni, majd irtam egy sms-t, hogy ha ráér csörgessen meg. És semmi. Nemtudom mi van, tökre bele vagyok esve...
2011. jún. 8. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Tanul. Majd jelentkezik. Addig is próbálgasd hívni.
2011. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy ne hivogasdd, ha akar valamit keres,te megpróbáltad.
2011. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam, hogy szerdán volt az utolsó vizsga. :S
2011. jún. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!