Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szedjek fel egy pasit 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel egy pasit 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkból aki bejön nekem egy évvel idősebb nálam(14 ő 15) s jövőtő megy el a suliból szóval még 2 napom van rá hogy valahogy összejöjjek vele. Köszönő viszonyba vagyunk,néha beszélünk neten. Mit csináljak hogy az enyém legyen?:P
2011. jún. 8. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
ha elmegy a suliból az még nem a világvége.ha meg beszéltek akkor főleg,ne próbáld siettetni, majd mindent a maga idejében ;)
2011. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Hé TOMAtm! Grat! Megaszontad.

14 évesen álmodj csicsákat, de maradj meg gyereknek. AZ vagy még. Barátkozz, ne pasizz.

Lessz bőőőven időd kef.élni. ;)

2011. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kef.ni akarok bocsika!!

Nem kell egyből a perverzségre gondolni!!!

Úgy gondolom hogyha valakinek lehet 11 évesen pasija akkor 14 évesen miért ne??? S ha válaszoltok akkor legalább témával kapcsolatosan!! Nem vagyok kiváncsi a leblamálásra! Ha jobban szétnéznétek más kérdése között akkor látnátok ennél 1000x durvábbat! Mikor a másik 12 éves leánka azt irja hogy le akar feküdni a pasiával!

2011. jún. 8. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igen ti atán biztosan érett férfiak vagytok! Garatulálok nektek! Mint azt ahogy az első normális válaszoló leírta,várj mert ha neten beszélgettek,akkor nincs gond több időd van de mondjuk kezdetnek beszélgess vele többet,aztán számcsere,találkozók...:) Csak ésszel!
2011. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pfffff mennyi értelmes ember.... sok gyerek inkább úgy mondom -.-"
2011. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj attól hogy másik suliba megy még tudtok beszélgetni neten.És esetleg el is hívhatod vmerre
2011. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok te szőke:)) Méghogy érett férfiak:O Kösz utolso:)
2011. jún. 8. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
18:58 vagyok,ezt a szőkét nekem szántad?
2011. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen!! mert irtad hogy érett férfiak vagytok! Hát nagyon nem úgy nézek ki mint a férfi mivel lány vagyok:P
2011. jún. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!