Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Akinek nincsen tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akinek nincsen tökéletes fogsora az eláshatja magát?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy nincs valami szép fogsorom.

Elől van két fogam ami nem előre hanem hátra dől és elég hülyén néz ki, így egy nőhöz se merek szólni. :((

Mindig mosom a fogamat, mindig fehérek, és elég sokszor rágózok Nincsenek fekete fogaim, csak nem kicsit esztétikailag, nem szimmetrikus, nem helyes.


2011. jún. 8. 18:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Nem mindíg a külsőt kell nézni!Majd lessz egy olyan párod aki ugyanezt fogja mondani :)

Hidd el nekem

2011. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavar és anyagilag sem megterhelő nektek akk vállalj be 1 fogszabályzot...1,5-2év és garantáltan szép fogsorod lesz..és manapság már a legtöbb nagyon is esztétikus és alig észrevehető:) hidd el,megéri..
2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy kb az egész életemet odaadnám, ha szép fogsorom lenne...
2011. jún. 8. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Haha, nekem is ilyen, de csak 1 fogam, de az viszont annyira hátra hajlik, hogy olyan mintha ott sem lenne :D

Engem néha zavar, de legtöbbször elfelejtem, hogy olyan...

Ez van, ezt kell szeretni. Ne a fogaim miatt járjanak velem... o.O


21/L

2011. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hogyha odaadod az életed alias nem élsz akkor minek a fogsor?
2011. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az én páromnak mikor kinőttek a bölcsességfogai, az egész fogsorát "elnyomta" egy kicsit, és az első két foga úgy néz ki, hogy az egyik normálisan áll, a másik meg kicsit elé van csúszva, és szerintem szexi :D
2011. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy nem tökéletes fogsor nem feltétlenül csúnya. Inkább egyedi, aranyos :)
2011. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyökér
2011. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyitől még vadászpilóta is lehetsz.
2011. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalról érzek hasonlót, ha fogalmazhatok így. Én nőként érzem magam ilyen kellemetlen helyzetben. Sajnos genetikailag szar fogakat örököltem, akár csak annak idején anyukám és a nővérem. Tizenévesen eljutottam odáig, hogy az alsó fogsorom szinte teljesen ki lett húzva, mondjuk ez köszönhető volt egy hozzá nem értő fogorvosnak is. Mára az jobb oldat kerámiahíd fedi. A bal oldal még fedetlen és a felső fogsoromon is vannak hiányok, amiket meg kellene csináltatnom, de egyszerűen se időm, sem annyi anyagi fedezetem nincs rá. Ez az 5ös híd is 75e-bekerült, 3-4 éve. Ezekkel a fennálló problémákkal mosolyogni sem szeretek.
2011. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!