Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Akinek nincsen tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akinek nincsen tökéletes fogsora az eláshatja magát?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy nincs valami szép fogsorom.

Elől van két fogam ami nem előre hanem hátra dől és elég hülyén néz ki, így egy nőhöz se merek szólni. :((

Mindig mosom a fogamat, mindig fehérek, és elég sokszor rágózok Nincsenek fekete fogaim, csak nem kicsit esztétikailag, nem szimmetrikus, nem helyes.


2011. jún. 8. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
SZEXEPIL!!
2011. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szia! szerintem egyáltalán nem kell elkeseredned. nekem 18 évig olyan fogsorom volt,hogy elől volt egy nagy tátongó rés, aztán a tejfogam helyett nem nőtt másik, tehát ott is lett volna egy nagy hely.. de azóta megcsináltattam, igaz hogy műfogak, de igy jobb. és lehet hogy erre neked is lenne lehetőséged. arról meg nem is beszélve,hogy ezek a borzasztó fogak mellett, volt nem is egy barátom, és szerintem nem csak a pasik fogadják el ezeket a szépséghibákat,hanem nagyon sok lány is. és nálad nem is súlyos a helyzet, bár ha nagyon zavar, biztos van olyan fogorvosi beavatkozás, amivel meglehet csináltatni, de nemhiszem hogy szükséges lenne, ahogy leirtad,egyáltalán nem tűnik vészesnek a helyzet :)) tehát csak önbizalom kérdése az egész :)legyél bátor,és nyugodtan próbálkozz a csajoknál, ha ezenkívül foglalkozol magaddal, akkor biztos helyes lehetsz,és az a pár kusza fog,nem zavar senkit :)) na bocsi,kicsit hosszú lett, de ezt a fogproblémát átérzem :)
2011. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!