Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tudom elfelejteni ezt az állandó elutasítást?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több nőnél próbálkoztam be, és sorra kapom a kosarakat ami nem is volna még akkora tragédia, ha nem aláznának porig, és nem röhögnének a szemembe, mert egy nő számára ez az elutasítás.

Bárhogy öltözködök, bármit mondhatok semmi se jó.

De legalább ne ordítanák le a hajamat, hogy "mit képzelek", meg hasonlok.


2011. jún. 8. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez van cimbora,én megértelek téged de azért ne add fel.

Az ilyen kis hülye csitriket meg felejtsd el.

2011. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit megvisel az ilyesmi. De próbálj meg rajta túl lépni, mert ez nem téged minősít.
2011. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De én nem mondom akkor semmit, amikor elutasít, pedig már nagyon unalmas, hogy mindig "nem" a válasz.

Semmi se jó.


Persze felejtsem el meg minden, de akárhogy probálom bemagyarázni magamnak, egyszerűen nem megy!


Igen, fáj, hogy ezredjére is nem a válasz, inkább feladom.

2011. jún. 8. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos még fiatalkorú lehetsz, mert azért 18 év felett már nem a fejed leordításával közlik, hogy bocsánat, de nem....

Az is lehet, hogy éretlen mentalitású lányokkal ismerkedsz, akik még nem jól kezelik a hasonló szituációkat.

2011. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is, valószínűleg rossz helyen ismerkedsz, ha ilyen elutasítást kapsz, ezekkel a lányokkal amúgy sem működne.

Másodszor, gondold végig mit nyersz azzal, ha túllépsz ezen, és azzal, ha nem. Ha túllépsz ezen, akkor van esélyed találni egy lányt, aki normális, bár tény, hogy addig még van esélyed csalódni. Ha nem lépsz túl, akkor sajnáltatod magad pár évig, aztán jó eséllyel egyre több csalódásban lesz részed, és igazolhatod, mert te előre megmondtad, hogy nem kellesz senkinek, hogy a nők szemetek, blabla, lehet itt ilyet olvasni bőven.

A kérdés, hogy boldog akarsz lenni, vagy sajnáltatni akarod magad.

Szerintem az első lehetőség sokkal kecsegtetőbb, nem?

2011. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy magasra tetted a lecet? Ezt nem rosszból kérdezem, mert van egy ffi ismerősöm aki eléggé nincs topon sehogy sem de mindig bombanőknél próbálkozik.
2011. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!