Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Jó ötlet" belenézni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó ötlet" belenézni a barátom naplózott msn-beszélgetéseibe? Úgy érzem, megcsal. Vagy ne nézzem meg, mert amiről nem tudok, az nem fáj?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk
2011. jún. 9. 10:02
1 2
 11/19 Smartguy86 ***** válasza:
Dehogy nézd meg! Utolsó, aljas dolog. Vagy beszélj vele őszintén, vagy ha nincs már meg a bizalom, akkor szakíts vele. Ha csak szimplán féltékenykedsz, ő meg nem csinált semmit, akkor a halálba fogod idegesíteni ezzel is, hát ha még megtudná, hogy nyomoztál utána - onnan egyenes út lenne neked kifelé! Ne legyél már paraszt! Akkor se, ha ő paraszt volt...
2011. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 napietus ***** válasza:
29%

gusztustalan és prosztó dolog ilyesmit megnézni. ha nem tudsz benne megbízni, hagyd el, de ne alázd meg saját magad ilyesmivel. ráadásul ha rájön (márpedig rájön. nincs tökéletes "bűntény"), akkor joggal fog dobni, én is azt tenném. ezt akarod?


29/N

2011. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 napietus ***** válasza:
41%
egyszer volt egy pasim, aki a telefonomat nézegette. nem cirkuszoltam vele, csak közöltem, hogy a jövőben ha lehet ne keresse a társaságomat, én sem fogom az övét. kérdezte, miért. mondtam, hogy azért, mert nem járok bunkókkal. sajnálom, hogy Téged félreismertelek. ennyi. undorodom az ilyenektől.
2011. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az exem megnézte a levelezésemet. Egyszer. (Nem talált semmit, de nincs hozzá joga.)
2011. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én megnézném :D ha már felmerült a gyanú akkor ott lehet valami. és sokkal jobb hamarabb megtudni, most melyik a jobb? h udvarol vkinek v neki valaki 1-2-3hétig/hónapig aztán elhagy érte, vagy nem jön össze neki és te nem is tudod h el akart hagyni? v. h megnézed megnyugszol aztán neki nem is kell tudnia róla ha meg gáz van kidobod te. Am az előzőknek meg? mert neki joga van átverni a párját?? engem egyáltalán nem érdekelne és pont ne írjatok ellenérveket az sem érdekel. ilyen vagyok :D dobjatok ki :D
2011. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Smartguy86 ***** válasza:
12:09 - itt már maga a feltételezés is bunkóság. Miből gondolja, hogy megcsalja a barátja? Csak mert sejti? Na ezért parasztság ezt megtenni.
2011. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

12:09!


Nem azért nem talált, mert olyan ügyesen csináltam, hanem mert nem volt mit találnia.

2011. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne nézd meg! Ez szemét, bunkó dolog.
2011. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12:09 vagyok. sry mindekitől kicsit hirtelen lett :D am már velem volt ilyen, akkor nem néztem meg mert úgy gondoltam h nem nem, meg magánügy kivel beszélget, de láttam egy két dolgot rajta ami fura volt scak úgy voltam vele h biztos más.. elodáztam akkor a problémát, beszélni meg sztem erről nem lehet normálisan stb. de azóta már megbántam nagyon sok időt és idegességet spóroltam volna ha akkor ránézek :D. mostmár megnézném
2011. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!