Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnatok a baratotokra e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnatok a baratotokra e miatt?

Figyelt kérdés

A facebookon jelolt egy csajt,nagyon aranyos...

Az ertesitesei kozt ott volt,hogy a csaj elfogadta a barati felkerest,de a baratom az adatlapjarol csakis annak a csajnak a felkereset torolte ki...

Erdekes ugye?Emlitsem meg neki,vagy ne?idegeskednetek a helyemben?


2011. jún. 14. 21:09
 1/5 anonim válasza:
én biztosan megemlíteném, de ne tűnj túl rámenősnek és gyanakvónak, óvatosan puhatolózz, de ne hagyd annyiban a dolgot
2011. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
itt töcskölés készül...
2011. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Ha az ember v.kit szeret, akkor mindent meglehet vele beszélni, mármint az ember párjával.


Az én párom azt mondta, bármi baj van, nyugodtan mondjam meg neki. (Mindig észre veszi, ha v.mi nincs rendben velem, akkor mindig megváltozik a hangulatom.) Persze nem kérdezgetem folyton ki írt, ki hívott. Nem is vagyok olyan nyomulós ezen a téren, mert nincs min aggódjak. :)


A te párod nem kérdez meg téged, hogy: Szerelmem mi a bajod? Beszéljünk róla?!

Vagy észre sem veszi?

Ui.: V.hogy még jobban csábítsd el a párodat! Vagy, ha hagyja, akkor "csavard el a fejét". - nem szó szerint

2011. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gáz van ha ennyire pontosan tudod hogy csak azt az egyet törölte ki. Ezek szerint sasolod minden lépését és várod hogy valamivel előrukkolhass. Lehet hogy ezt ő már észrevette és a fölösleges vitátol probált megkimélni.


Nem jó a tulzott féltékenység.

2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2.válaszolón behalok :D
2011. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!