Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha a pasitok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitok annyira részegre inná magát h járni nem tudna stb akkor másnap haragudnátok? Szakitanátok ilyenért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Önnek miért tetszik azt hinni, hogy érdemes ebben a kérdésben általánosítani?
2010. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

niki válasza:


hát éppen nem szakítanék vele de biztos hogy haragudnék rá

2010. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

istenem mért kéne haragudni rá érezheti magát jól nem?

majd max akkor szakits vele ha megcsal

18/L

2010. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha egy alkalommal fordulna elő, nem szakítanék vele, de ha rendszeresen ez lenne a helyzet, akkor valószínűleg igen. Ki akar egy alkoholfüggővel lenni.
2010. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem szakítanék ezért, de tuti mérges lennék nagyon. Mert ezzel saját magát, és valamilyen szinten engem is kínos helyzetbe hozna. Illetve ez mondjuk attól függ ott lennék-e én is.
2010. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát, még régebben az én párom is csinált ilyet egyszer. Járni tudott, sőt fél pucérra vetkőzött táncolni, egy bárban, a haverjaival. Kb 200x mondtam neki, h menjünk haza, erre mindig kaptam egy felest, pedig nem iszom rövidet...Nem szakítottam, de haragudtam. Otthagytam, na legyenek akkor ott. Majd haza megy. Sem én, sem ő nem tudjuk mikor ment haza azóta sem, ennek v 5 éve. Nem volt ilyen azóta. berúgott 1-2 alkalommal, de kulturáltabb volt.
2010. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 krisztike.(: válasza:
én pont a 7végén voltam így.csak forditott esetben.én voltam berugva.de a pasim végig vigyázott rám.és nem haragudott.:)
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mit mond, meg mit tesz közben, amire nem emlékszik.:) én már vittem haza a hátamon a pasimat.De olyan is volt h az egyik elkezdte taglalni h dugná meg a barátnőmet. Na azt ott ki is rúgtam^^
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én biztosan kiakadnék... alkoholista, verekedős kedvű ex után szerintem mindenki így tenne... és nem, nem általánosítok, de akkoriban (az első ütésig) végig az volt, hogy "áhh, ő nem ilyen, csak néha többet iszik a kelleténél... joga van jól érezni magát!"... hát k*rvára nem... "jólérezni magát" címszó alá ROHADTUL NEM fér be a "járni nem tudok, olyan részeg vagyok"... az inkább a "kezdő alkoholista" címszó alá menne a szótárban...


Előző válaszoló mondta, hogy őt lányként a pasija "pesztrálta" részegen... na annál gusztustalanabbat sem tudok nagy hirtelen...

22/L

2010. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez akkora hülyeség szerintem.Az egyik barátomat pont most dobta a csaja mert berúgott...ez szemétség.csak szórakozott.és megesik az ilyen.teis basszálbe vele vagy mittomén.de szakítani ezért??Pff..:/

(lány voltam 1ébként)

2010. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!