Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már igy? ( mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már igy? ( mikor megváltozik valami. Többi lent)

Figyelt kérdés
A mostani barátnőmmel, jó pár napja valami megváltozott...már nem vagyunk úgy el mint korábban. Nincs meg az a hangulat. Sokszor azt veszem magamon is észre hogy nem önmagam vagyok mellette. Nem tudok olyankor természetesen viselkedni... De szerintem ezért nem csak én vagyok a hibás.. hanem ez jön. Magától alakul kettőnk közt. valszeg mégsem passolunk egymáshoz. De gondolom ezt Ő is érzi. Mit gondoltok?
2011. jún. 10. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen. Semmi nem tart örökké. Ha ellaposodott, kihűlt a szerelem, ráadásul mindkét fél részéről, akkor jobb befejezni. Így barátok maradhattok.
2011. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WhiteLabel ***** válasza:

én is így jártam az előző barátnőmmel, kiraktam, és rá két napra megtaláltam a mostanit, már másfél éve ő van, és tökjó.

Szal szerintem nem érdemes várni hogy hátha jobb lesz.

2011. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy tényleg "kihűlt" a szerelem de akár csak egy kis hullám völgy is lehet ...
2011. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!