Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm akart szakítani, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm akart szakítani, de még mindig keres. Most akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Barátnőm kb.4hónapja ugy döntött,hogy elhagy 2.5év után.Indok,hogy már nem szeret.Mondtam neki ok,de jól meggondolta-e mert nálam az ajtó csak kifelé nyílik.Azt mondta ok és hogy zárjuk le,ne keressem ő sem fog.ennek ellenére 2-3 napot max.4et bir ki és vagy ír vagy hív.Én egyszer sem kerestem.Pedig még mindig szeretem.Akkor most valójában ő jobban szeret engem mint én őt?Pedig ő akarta,hogy vége legyen!Ő22 én 27.
2009. márc. 20. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán csak neki nincsenek ilyen elvei (miszerint csak kifelé nyílnak az ajtót), és két és fél év után nem éppen sci-fiszerű az, hogy erősek az érzései, még ha már nem is szerelem ez, de sokszor húz vissza a szíve, és szeretné mindenképp tartani a kapcsolatot.
2009. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nővérem 20 éves és a 22 éves pasijával szakítottak két év után mert elmúlt a románc, de még mindig ugyanúgy MINDENNAP találkoznak és még mindig nagyon nagyon szeretik egymást csak már nem úgy!!! egyszerüen már nem bírják egymás nélkül elképzelni az életet! egymás mellé fekszenek és úgy nézik a TV-t mintha együtt lennének de már nincsenek is együtt!! ugyanúgy vannak csak már nem csókolóznak és nem szexelnek és nem sétálnak kézen fogva, amúgy minden úgyanúgy megy tovább!!!:)
2009. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!