Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerhetem el ujra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetem el ujra a bizalmat?

Figyelt kérdés
a baratommal lassan 8 honapja egyutt vagyunk,1x megcsaltam es becsaptam,de nem azert mert nem szeretem csak nem bisztam meg benne elegge. o szakitott velem de adott meg 1 esejt,de mar nem bizik bennem. szeretjuk egymast. ugy erzem hogy szamomra o az igazi. de nem tudom hogy mit tegyek hogy ujra megbizzon bennem.
2009. márc. 20. 19:28
 1/7 anonim válasza:
Hát egyértelműen ne csald meg többé, és mindig legyél vele őszinte. De még így is idő kell hozzá, hogy visszatérjen a bizalom, nem megy egyik napról a másikra.
2009. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de nem azert mert nem szeretem"

de azért, mert nem szeretted


"mar nem bizik bennem. szeretjuk egymast"

nem szeretitek egymást


"szamomra o az igazi."

nem ő az igazi


"mit tegyek hogy ujra megbizzon bennem"

keress egy másik lányt, ez halott ügy már.


25/f

2009. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat ha ez szamit akkor o 19 en 16
2009. márc. 20. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Megcsaltad,mert nem bíztál benne???Ez nagyon hülye kifogás.És ő vajon miért adott még egy esélyt,ha már nem bízik benned?Szerintem jó téged d_gni,amúgy meg már rég nem kellesz neki.Nem is csodálom,egy észbomba lehetsz.Bár ez nem függ össze azzal,hogy valaki megcsalja-e a barátját,szóval még ez sem lenne jó kifogás.:)
2009. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát itt már nem nagyon van miről beszélni! gondolom ezután ő sem fogja vissza magát!
2009. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nálunk is volt oan, h én nem bztam benne de megbeszéltük, h mindig őszinte őis meg énis szal midnent elmondunk egymásnak és így szépen rendbe jött a kapcsolatunk.. mi mindent együtt beszélünk meg őis tud az én problémámról énis az övéről és így jó!
2009. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!