Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetem vissza a párom bizalmát?

Figyelt kérdés
Nem csaltuk meg egymást, "csak" abban hibáztam, hogy egy 3. személynek adtam meg az ő msn címét. És szerinte ezzel eljátszottam már is a bizalmát. Nem szeretném őt elveszíteni, hiszen szeretem. És szeretném visszanyerni a bizalmát.
2009. okt. 31. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet én is utálom. Hát... Szerintem nem vészes. Lehet csak hirtelen, mérgében mondta ezt.
2009. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha ezzel eljátszottad a bizalmát, szerintem nem is fogod visszanyerni...
2009. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod én is elvesztettem a párom bizalmát, és nem is mostanában. Már jó néhány hónap eltelt azóta, talán 8 is, és bizony megbocsátott, mert szeret, annyira szeret, hogy még ezt is képes volt megérteni, hogy mi miért történt - egyébként azzal, hogy szexről beszélgettem másokkal és meglódult a fantáziám, és még egy találkát is lebeszéltem, természetesen nem mentem el, hiszen nem tudnám megtenni, de elmondtam neki, ami nagyon fájt - és hát azóta vannak olyan időszakok amik bizalmatlanságot szülnek, na persze még mindig együtt vagyunk és ez a fontos, tehát ha a bizalom meg is ingott, és úgy érzem ez örök lelkiismereti büntetés marad nekem, mégis kibírta a kapcsolatunk, úgy hogy fel a fejjel, majd lesz még újra száz százalékos, persze tudom addig még sok időnek kell eltelnie.
2009. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző voltam....nem válaszoltam a kérdésedre pontosan...szóval a bizalmat visszanyerni, legalábbis igyekezni, hogy így történjék úgy lehet, hogy minden cselekedeteddel és szíveddel lelkeddel meg- és kimutatod, hogy mennyire szereted és tényleg csakis érte élsz és vigyázol nagyon rá és törődsz vele, hiszen az élete a te kezedben van, és addig tarthat ez a szerelem, amíg erre képes vagy nap mint nap.
2009. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy én nagyon bocsánatot akartam kérni, nagyon be akartam bizonyítani, és végül már nem azért haragudott rám, mert megtettem, azt, amit, hanem mert túl sokszor próbáltam jóvátenni.
2009. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad készakarva mindenáron jóvá tenni, hagyni kell az életet ugyanúgy haladni, de a szeretetből észrevétlenül többet és mind többet kell adni. Hajrá, menni fog ez.
2009. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
akkor meg fog bocsájtani ha igazán szeret...de ha nem akkor nem sok esélyt látok rá(tapasztalat)
2009. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a segítséget is! :)
2009. nov. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!